“Restaurace u skalního města”

Amselgrund schlösschen
Č. 3 z 10 Restaurace v Rathen
Recenzováno: 28. září 2017 prostřednictvím mobilu

Po procházce překrásným skalním městem nám vytrávilo a tak nám přišla vhod terasa této restaurace. Jídlo bylo dobré, i když nám zapomněli k polévce přinést pečiv. To se občas stane. Personál má však trochu despekt k cizincům a dělá si z nich legraci v domění, že mu nerozumí. To nám trochu pokazilo dojem z jinak zajímavého místs, kde je toho tolik k vidění. Při platbě kartou se musí zajít na recepci hotelu.

Poděkujte uživateli Radek R.

Recenzováno: 15. října 2017 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 13. prosince 2016

Recenzováno: 12. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amselgrund schlösschen, si také prohlíželi

Už jste navštívili Amselgrund schlösschen? Sdílejte své zkušenosti!