“Večeře ”

Restaurace Loděnice
Popis: Dovolte, abychom Vás pozvali do Restaurace Loděnice, která se nachází v obci Lipno nad Vltavou na břehu Lipenského jezera. Nabízíme terasu na které Vás bude sluníčko zahřívat po celý den a příjemné posezení s krásným výhledem na Lipenské jezero, výbornou domácí kuchyní a exceletní kávou Hausbrandt. Dále nabízíme domácí dezerty, hotová jídla každý den a výběr ze stáleho jídelního lístku. Pivo Bernard a točená Kofola jsou samozřejmostí. Před restaurací se nachází travnatá pláž, přímo vybízející k celodennímu lenošení, ale nemusíte pouze lenošit, čas u nás lze strávit i aktivně. Naší prioritou je Vaše maximální spokojenost. Připravíme pro Vás firemní rauty, přátelská setkání, rodinné oslavy, svatby a grilovací večery s uzavřenou společností.
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Musím bohužel přidělit horší recenzi. Jelikož jídlo nám vůbec nechutnalo.
Jinak ostatní bylo v pořádku.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 27mark_taz.

Recenzováno: 28. října 2019 prostřednictvím mobilu

Obsluha velmi příjemná. Měli celkem velký výběr jídla. Měli jsme polévku-vývar a řízečky. Příjemné prostředí, kousek od vody. Nebyli jsme zde určitě naposled.

Poděkujte uživateli shaki12.
Recenzováno: 16. července 2019 prostřednictvím mobilu

Byly jsme na pozdním obědě cca kolem 15h, restaurace byla prázdná. Obsluha je zde velice příjemná a rychlá. Nemají problém se změnou jídel a jsou velice ochotní. Ve vitríně měli moc zajímavé dezerty. V nápojovém lístku jsem si na webu našla, že mají RC Colu light, která bohužel nebyla. Takže jediná volba pro mě voda. Jídlo zde není žádný gastronomický zážitek, za ty peníze určitě ne. Dáte si dvě standart jídla, dvě pití, zaplatíte 600,- ale uplně nadšení z jídla nebudete. Brambory v mikrovlnné troubě se jim moc ohřát nepodařilo. Já je měla studené, přítel teplé. Kuřecí nudličky byly spojené šlachou tak přes 6 kousků. Chuťově to nebylo špatné. Toalety nic moc. Výhled je moc pěkný a prostředí je velice příjemné. Znovu už ale nedojedeme. Průměr dávám jen díky obsluze.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 792ladislava.
Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi jednoduchý, přesto zajímavý výběr jídel. Vše chutné, obsluha bez výhrad. Jen pár metrů od vody. Vhodné i jako občerstvení na pláži.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli OkioCZ.
Recenzováno: 1. března 2019 prostřednictvím mobilu

Pěkná restaurace u vody. Milá obsluha, jídlo rychlé a dobré. Chybí nám dětské menu a nějaké zázemí pro děti (hernička nebo aspoň omalovánky) a přebalovací pult. Doporučujeme.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Annie_Prague.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Loděnice, si také prohlíželi

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Loděnice? Sdílejte své zkušenosti!