Recenzováno: 8. září 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel a hlavne personal, nas mile prekvapil. Restauraci jsme nemohli nic vytknout, kuchyn vyborna, vse, co jsme si objednali, bylo opravdu vynikajici. Hotel je na peknem klidnem miste a budeme se urcite vracet. Behem nasich prijemne stravenych 4 dnu, musime pochvalit kuchare, slecnu recepcni a hlavne obsluhu v restauraci, Tomase

Dekujeme.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli 118jakubh.
Recenzováno: 19. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Nemám vůbec co vytknout :) Krásné ubytování, čisté pokoje, ochotný a milý personál. Místní restaurace taky skvělá, jídlo výborné - měli jsme 6 jídel a všichni chválili. Ceny mi předražené tedy nepřišly. Snídaně naprosto dostačující. Lokalita super, k vodě pouze přes silnici.
Moc doporučuji a ráda se sem vrátím!

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Terushak.
Recenzováno: 6. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Dobré jídlo, personál super, vytápění lyžarny na vlek se musí dojet autem ale na večerní lyzovacce jsme byli jen cca 15-20lidí, takže žádné kolony možná bych doplnila o saunu, ikdyž kousek od hotelu je aquapark

Datum pobytu: březen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli 157lucieh.
Recenzováno: 27. února 2019

Hotel a pobyt v něm je celkově fajn, nicméně k dokonalosti to má daleko. Více hostů v recenzích si stěžovalo na málo teplé vody. Hotel má poměrně bizarní způsob ohřevu vody a to tak, že na každém pokoji je elektrický bojler. Já to moc nechápu, nicméně, nám teplá voda stačila. Horší to již bylo s detaily, jakože třeba došlo mýdlo a nikdo ho nedoplnil, ale proč by i doplnil, když vlastně za dvě noci nikdo ani pokoj neuklidil. V hotelu i na pokoji bylo ale čisto. Namísto podivných dekorací by tam ale mohl být třeba nazouvák na boty anebo držák na toaletní papír. Záchod byl také proklatě nízko. Hotel je asi nová stavba, ale působí jako když by se rekonstruoval nějaký starý komoušský panelákový hotel. Nemá defakto žádnou přidanou hodnotu. Lyžárna je podivná garáž, která vlastně není zamknutá, ale hlídá jí recepční pohledem. Sauna je za poplatek, a vlastně není v provozu, musel by se člověk objednat hodiny dopředu, aby se zatopila. Restaurace je těžkej průměr a kuchař spíš vařit neumí, než umí a čísníci jsou také amatéři. Jinak je personál milý. Z těchto hotelů mám pocit, že je provozují nějací podnikavci, co nemaj o branži páru.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 6. července 2018 prostřednictvím mobilu

Poměrně předražená restaurace, polévka neobsahovala deklarované suroviny, jídlo neodpovídalo ceně nad 220 Kč (s přílohou), vařené brambory za 50 Kč, voda z kohoutku za 35,- . Asi proto tam také nebyli žádní hosté i když nedaleké parkoviště praskaly ve švech.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli an2n_na.