Tripadvisor
Lipno nad Vltavou
Recenzováno: 9. června 2019 prostřednictvím mobilu

Po celodenním výletu na kole byl wellness opravdovým relaxem. Výřivky s příjemně teplou vedou, jen ten nápad udělat mozaikový obklad v bylinné sauně nebyl zrovna nejlepší. Mozaikové obklad byl tak rozpálen, že i přes 4x přeložené prostěradlo se tam nedalo dlouho sedět. Vypadá to hezky, ale efekt se vytratí po sednutí. Zlaté dřevo.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Petr N.
ivanholecka, Manažer komunikace v zařízení Amenity Resort Lipno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. června 2019

Děkujeme za zpětnou vazbu Petře, jsme moc rádi, že se vám u nás líbilo.

Recenzováno: 11. května 2019 prostřednictvím mobilu

Klidny, pohodlny hotel. Personal usmevny, nic nebyl problem.
Relaxace v bazenu, parada.
Snidane na velmi vysoke urovni.
Jedine, co nikdo nemohl ovlinit, bylo pocasi :)
Dekujeme za prijemne stravene dny a urcite doporucujeme.

Datum pobytu: květen 2019
1  Poděkujte uživateli tom_kK6694MQ.
ivanholecka, Manažer komunikace v zařízení Amenity Resort Lipno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. července 2019

Děkujeme Tome. Jsme moc rádi, že se vám u nás líbilo. Těšíme se na vaši další návštěvu.

Recenzováno: 2. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Jsme nadmíru spokojeni, bydlení v domku Deluxe příjemné, vkusně a s elegancí zařízeno, vyzdvihavam snídaně, které byly výtečné, zejména ochutnávka regionálnich specialit. Personál ochotný, hotelový bazén skvělý. Těším se příště!

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli dana p.

Děkujeme Dano. Jsme moc rádi, že se vám pobyt u nás v resortu líbil. Budeme se na vás těšit příště.

Recenzováno: 1. dubna 2019

V Amenity jsem se ubytovala se skupinou kamarádek s cílem odpočinout si od všedních starostí, zrelaxovat, dát si trochu do těla na čerstvém vzduchu a za odměnu se dobře najíst. Všechny cíle splněny:) Bonusem bylo nádherné ubytování pro 8 lidí v apartmanu deluxe hned vedle recepce, pár kroků od hotelu, nicméně v absolutním soukromí. Služby wellness bezchybné, personál vstřícný. Snídaně luxusní - pestré a chutné, navíc jsme měly zrovna štěstí na akci Regionální produkty. Restaurace pár kroků od ubytování, ceny trochu vyšší, ale platíte za kvalitu.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji nejvyšší patro - nebudete rušeni a nebudete rušit ostatní. Nejlepší výhled na vodu. Pro větší skupinu rozhodně apartmánový domek.
Poděkujte uživateli MartinaLucky.

Děkujeme Martino. Moc nás těší, že jste byla se svým pobytem spokojena. Budeme se těšit na vaši další návštěvu.

Recenzováno: 31. března 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasné místo, které splňuje všechny naše požadavky - prostorné, avšak útulné a čisté bydlení, účelné vybavení, relax v sauně a bazénu, výborné jídlo a usměvavý personál. S partou kámošek jsme dlouho hledaly to správné místo na každoroční setkávání: a po 4 letech jej konečně našly. Apartmánu Deluxe se prostě nedá nic vytknout. Na podzim se sem opět vrátíme :-).

Poděkujte uživateli veronika1979.

Děkujeme Veroniko. Jsme moc rádi, že se vám u nás líbilo.