“Večeře”

Pizzerie a Restaurant Miláno
Popis: Pizzerie a Restaurant Miláno je rodinná restaurace zal. v r. 2004 a sídlí přímo na promenádě v srdci rekreační obce Lipno nad Vltavou. Ve stále nabídce najdete pestrý výběr z české i mezinárodní kuchyně. Pochutnáte si na lehkých salátech, italských těstovinách, domácí pizze nebo masových jídlech a vlastních dezertech. V menu jsou i jídla dětská. Denní nabídka zahrnuje vždy předkrm, polévku a hlavní jídlo, a to vše stejně jako u nabídky stále vždy z domácích surovin a připravované kuchaři přímo v restauraci. Na své si přijdou milovníci dobrého vína, rumů a dalších destilátů. Lipno nad Vltavou je pro svoji polohu stále vyhledávanějším rekreačním střediskem letních i zimních sportů a díky nabídce zábavy, sportovního vyžití a služeb i místem oddechu rodin s dětmi i jednotlivců.
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Je nutná předem rezervace, ale to je jasné když restaurace je hodně žádaná.

Jídlo 1*
Obsluha 1*
Čistota 1*
Lokalita 1*

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 27mark_taz.

Recenzováno: 2. ledna 2020

Před Silvestrem jsme si pochutnali! - výborné borůvkové knedlíky. Na Nový rok byla česnečka mírným zklamáním... Za téměř 70 Kč bych si představoval jinou porci + chyběl sýr. Mladá servírka se tváří jako by jí práce obtěžovala, ale to se doufejme zlepší.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli karelfakson.
Recenzováno: 4. června 2019

Opravdu výtečná pizza na výběr výborné pivo a pro fajnšmekry Guiness :-). Psi v pohodě a děti na chvilku zabavi akvatko

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Ondrej C.
Recenzováno: 5. března 2019 prostřednictvím mobilu

Jidlo mdle, celkove bez napadu. I kdyz jsme si s manzelkou objednali stejny pokrm, ja mel dochucene, manzelka vubec. Po jidle nas obshula nechala na suchu naprosto bez povsimnuti celych 20 minut, neprinesli ani jiz objednane piti. To jsem dlouho nezazil. Znechucen jsem se musel s rodinou zvednout a jit zaplatit na bar. Tak tady me uz nikdy neuvidite.

Datum návštěvy: březen 2019
1  Poděkujte uživateli JirkaH01.
Recenzováno: 4. března 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemný číšník, rychlá obsluha,příjemné prostředí, výborné Lasagne
I když jídlo je celkem dražší tak to za to stojí dal jsem si moje nejoblíbenější jídlo lasagne všem chutnalo a porce jsou akorát určitě doporučuji

Datum návštěvy: březen 2019
1  Poděkujte uživateli Adambus01.
Romana K, Komunikator v zařízení Pizzerie a Restaurant Miláno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. dubna 2019

Děkujeme:)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzerie a Restaurant Miláno, si také prohlíželi

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Pizzerie a Restaurant Miláno? Sdílejte své zkušenosti!