“Večeře ”

Hotel restaurant Admiral
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Večeře, kterou jsme si vybrali byla výborná.

Jídlo 1*
Obsluha 1*
Čistota 1*

Jediné co bych vytkla tak jsou vysoké ceny jídla. Jelikož jsou v okolí restaurace, které mají stejnou úroveň akorát lepší ceny.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 27mark_taz.

Recenzováno: 30. října 2019

Stavili jsme se tu na oběd cestou z procházky. Terasa byla plná a číšníci lítali sem a tam. I když na nich byla vidět únava, tak byli všichni milí. Já si dala dýňovou polévku a Caesar salát a přítel plátek svíčkové. Vše bylo bez chybičky. Chtěli jsme se tu stavit ještě druhý den na večeři, ale bohužel bez rezervace jsme se nechytali. Každopádně na jídlo bych sem zašla znovu.

Poděkujte uživateli Markéta T.
Recenzováno: 28. září 2019

Odpověď pro LacikamKomarom - ve své recenzi píše o ceně kávy 70 - 80 Kč. Není to pravda. Lungo stojí 47 Kč a Cappuccino 55 Kč. A obojí je výborné.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Eva S.
Recenzováno: 7. září 2019

Navštívili jsme minulý týden, jen na rychlé kafe a něco dobrého. Knedlíky s borůvkama prý byly moc fajn a palačinky taky ušly. Obojí průměrné, ale dobré. Kafe taky chutnalo, oceňuji podávání se sodovkou na tácu, to už se dneska moc nevidí a beru to jako přidanou hodnotu.
Ceny jsou podle mě vysoké (dezerty kolem 100, kafe 70-80) - ve srovnání s okolím jsou ale úplně normální (celé Lipno má ceny nastaveny na astronomické částky, které dáváme za jídlo v centru Prahy:)
Velky palec nahoru za krásný dětský koutek, ale hlavně za mikrovlnku a nádobí, které je tam k dispozici pro rodiny s dětmi. Kéž by to tam vydrželo a restauraci navštěvovaly jen ohleduplné rodiny, které nedělají bordel a uklízí po sobě:)

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli LacikamKomarom.
Recenzováno: 5. července 2019

Překvapivé spojení chutí. Opravdu gurmánský zážitek. Obsluha velmi ochotná a příjemná. Jen nás mrzelo, že jsme nemohli zajít víckrát, ale při další návštěvě Lipna určitě znovu přijdeme.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli milin10.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel restaurant Admiral, si také prohlíželi

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Hotel restaurant Admiral? Sdílejte své zkušenosti!