“.....”

Restaurace u Vodnáře
Kuchyně: Gril
Recenzováno: 22. června 2018 prostřednictvím mobilu

Již 7 let jezdíme s partou holek do kempu a u Vodnáře travime hodně času...Jednoznačně nejlepší jídlo v okolí a to víno???No prostě jsme tam jako doma

Poděkujte uživateli Alča K.

Recenzováno: 30. srpna 2017

Na Vranov jezdím pravidelně přes 10 let, ale tuto restauraci jsem navštívil poprvé. A neudělali jsme chybu.
Velký výběr jak hotových jídel, tak i těch na objednávku, pizzy i studené kuchyně.
Obsluha příjemná, bez problémů stíhala i v sezóně.

1  Poděkujte uživateli Robert D.
Recenzováno: 17. srpna 2017

Pizzu mají U Vodnáře výbornou, během sedmi dní na přehradě nás tam chuť na ni vlákala třikrát a nikdy jsme se nezklamali.
Je v sezóně, restaurace tedy bývala naprosto plná, ale i tak jsme nemuseli nikdy čekat příliš dlouho. Servírky byly vždycky milé a ochotné, pravidelně sledovaly, jestli je někde třeba doplnit, ale přitom jsme si nepřipadali pod dohledem, takže ideální.
Z restaurace je krásný výhled na přehradu, zejména pokud tam jdete na večeři, tak slunce zapadá přes přehradu přímo naproti vám, pro romantickou večeři jako dělané.

Jediný problém jsme měli s placením. Platit se dá snad jen u dvou servírek, takže musíte říct té "svojí", aby to řekla dál, že k vám má někdo přijít. Dvakrát ze tří návštěv jsme se museli po delším čekání upomínat, že chceme zaplatit, než někdo přišel.

Poděkujte uživateli Petra P.
Recenzováno: 25. dubna 2017

Jezdíme na Vranovskou pláž několik let a pokaždé několikrát za pobyt zajdeme na večeři nebo oběd.Dobré jídlo co se týče obsluhy někdy vázne,ale jsme na dovolené a máme čas.Dělají výbornou ledovou kávu a pizza je opravdu luxusní.

Poděkujte uživateli machacova1231.
Recenzováno: 18. dubna 2017

Na sezonní zátěž kterou každoročně prodělávají se musí uznat jak se s tím umí vypořádat.Kdo nic neví o tom jak to chodí bude mít asi spoustu připomínek ale tady se dá celkem dobře najíst i napít.Pizza bývá super,polévky také a obsluze se dá odpustit nějaké to mínus.

Poděkujte uživateli Minardinis J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace u Vodnáře, si také prohlíželi

Bítov, Jihomoravský kraj

Horni Breckov, Jihomoravský kraj
Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Restaurace u Vodnáře? Sdílejte své zkušenosti!