“Tady je vám dobře”
Recenze Pukū Bistro

Pukū Bistro
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Návštěva v sedm večer. Od prvního okamžiku je vám v bistru dobře. Světlý, přehledný, hezky osvícený prostor. Usměvanvý, vnímavý a agilní personál. Částečně propojená kuchyň s prostory pro hosty. Vitrína se zákusky. Jídelní lístek je osobitý, vtipně napsaný, lehce rozpustilý, ale seriozní. Na čepu zajímavá piva (dvě), dali jsme si curry se zeleninovými kuličkami (stálá nabídka) a specialitu - divočáka, jenom se rozplýval. Celkový zážitek na výbornou.

Poděkujte uživateli Radim-Jogging-Prague.

Recenzováno: 20. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

S přítelkyní se rádi vracíme na asijskou kuchyni. Oběma nám vždy velmi chutnalo.
Zatím jsme vždy chodili na večeře. Vyhovuje nám pestrost jídel, hodně zeleniny a výborná kombinace chutí.

Poděkujte uživateli ale_p55.
Recenzováno: 9. října 2019

Pukū bistro je projekt, který mi v rodném městě chyběl. Nabídka je široká, vždy z precizně připravených surovin. Inspirace převážně asijská a evropská.
K tomu svělá kávička a dezerty, které prosím, nevynechat :)
Určitě doporučuji rezervaci na večeře.

Poděkujte uživateli pavlabroz.
Recenzováno: 14. září 2019 prostřednictvím mobilu

Opakovaná návštěva podniku. Teraska super. Na doporučení obsluhy objednáno jídlo. A opravdu gurmansky zážitek. Obsluha moc příjemná a kuchaři jakbysmet. Za mě palec nahoru. Je to tu opravdu jako v Asii.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Luidi1982.
Recenzováno: 26. července 2019

Vynikající jídlo s nápadem, zdravé chutné, naše nová nejoblíbenější restaurace w Turnowě. Dorty a dezerty také výborné, s přátelskou obsluhou, co víc si přát.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Lucie P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pukū Bistro, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj
Turnov, Liberecký kraj

Už jste navštívili Pukū Bistro? Sdílejte své zkušenosti!