“Perfektní zážitek”

Vila Magic Turnov
Č. 13 z 24 Restaurace v Turnově
Recenzováno: 23. listopadu 2019

chodili jsme sem velmi radi jiz za minulého majitele vždy nám chutnalo a personál byl vždy vstřícný a rychlí pak jsme zde byli v létě asi 4x a jedním slovem katastrofa zřekla jsem se této restaurace a již sem řekla že sem nikdy ale na doporučení známých že se zřejmě něco změnilo dali jsme jim poslední šanci a opravdu se zřejmě něco změnilo dali jsme si na doporučení číšníka jídlo které nejen krásně vypadalo ale hlavně chutnalo v turnove az skoro nemožné se dobře najíst a tady se to opravdu povedlo chlapci za barem nás celou dobu parádně bavili a udělali pro nás co nám na očích viděli za to velký dík .nakonec jsme si dali domácí medovnik a to byla vážně pecka. Konečně tato krásná restaurace našla personál který ji snad vrátí zpět tam kde již dávno byla .my se určitě vrátíme a budeme Vás doporučovat tak nás nezklamte a držte laťku hodně vysoko at se dá v turnove zas dobře najíst.

Poděkujte uživateli Libuse C.
Recenzováno: 22. října 2019 prostřednictvím mobilu

Přijemná obsluha vyborné pití a jidlo
Krásne prostory
Spoustu možností
Rozsáhlá nabídka jak jidla tak piti

Poděkujte uživateli 918micaelc.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vila Magic Turnov, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj

Už jste navštívili Vila Magic Turnov? Sdílejte své zkušenosti!