Bezplatné zrušení do 25. 07.
Zarezervujte nyní, zaplaťte při pobytu
75 US$
  • Restaurace
  • Bezplatné parkování
  • Restaurace
  • Bazén
Recenzováno: 24. dubna 2017

Moc se nam libilo v hotelu Kralicek v Ceskem Raji
Pokoj utulny a prostorny s velkou koupelnou
Poledni menu vyborne.
Velmi prijemna ,usmevava a vstricna obsluha.
Nabidka ze stálého jidelniho listku nudna.
Prilis mnoho bramborovych priloh.

• Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Zuzana W.
Recenzováno: 11. dubna 2017

Ubytování neznám, ale restauraci hotelu Králíček navštěvuji při každé příležitosti. Neváhám zajet do této příjemné restaurace s pozornou a milou obsluhou a velmi dobrou kuchyní kdykoliv se na výletě nacházím v okolí Turnova. Jídlo je vždy ve velmi dobré kvalitě, nabídka přehledná a cena menu je vynikalící.

• Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli wprade.
Recenzováno: 31. října 2016

Vyzkoušeli jsme restauraci v hotelu Králíček. Zařízení se dá označit jako lepší průměr, nicméně restaurace velice mile překvapila. Ceny jídel byly podprůměrné, zato kvalita jídel byla nadprůměrná. Výborné krůtí masíčko na liškové omáčce překvapilo, obsluha rychlá a ochotná. Doporučuji.

• Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli JanaLudvik.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi přijemný podnik uprostřed krásné přírody. Zastavili jsme se zde na oběd během celodenního výletu a byli jsme velmi příjemně překvapeni. Usměvavá a sympatická obsluha a výborné bramboráky byly odměnou za odšlapané kilometry.

Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Jirka_Stich.
Recenzováno: 13. září 2015 prostřednictvím mobilu

Hotel nabízí velmi příjemnou obsluhu, dobrou kuchyni a umístěni v krasne přírodě. Ubytováni samotné je přijatelný standard, odpovídající ceně. Na vikend-break je to OK, na týden to pro nás není. Přes vikend bývá v restauraci diky turistům plno.

Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Miroslav M.