Zamek Hruby Rohozec
super zážitek

Rozhodně doporučuji navštívit tento zámek, z venku nevypadá nic moc, ale jakmile vejdete a... přečíst další informace

Recenzováno: 19. září 2020
renatamE6811GV
Ostrov, Česká republika
Nádhera

Recenzováno: 17. října 2019
kodlw
Ústecký Kraj, Česká republika

Recenzováno: 17. října 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná prohlídka s průvodkyní, kterou to baví a zajímá. Kompletní (95%) inventáře je původní a na svém místě, jak jsme se dozvěděli. Opravdu hodně věcí k vidění.
Určitě doporučuji a my se vrátíme někdy na druhý okruh.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli kodlw.
Recenzováno: 14. září 2019

Lehce zaparkujete, příjemně se projdete a po exkurzi a parku si můžete dát kávu v krásném prostředí.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli felixveronika.
Recenzováno: 7. května 2019 prostřednictvím mobilu

Velice pěkný zámek, možná trosku mimo hlavní turistické trasy, Škoda. Určitě stojí za prohlídku a to včetně zámecké kavárny s excelentnimi domácími dorty!

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli 311962m.
Recenzováno: 27. února 2019 prostřednictvím mobilu

Zámek se nachází v malebné části nedaleko Turnova. Prohlídka zámku je vedena zábavnou formou. V létě se může posedět v parku na pikniku.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli ilonkai2018.
Recenzováno: 16. října 2018

Zámek nabízí bohatě zařízené pokoje francouzského rodu Des Frous Walderode. Průvodce byl fundovaný, všechno uměl vysvětlit a prohlídka byla vydařená. Hned vedle pokladny se nachází malá kavárnička, kde si pan pečer dorty sám a jsou opravdu chutné a stojí za vyzkoušení.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli Ingrid M.