“Krapet snobske - bezdůvodně ?!”
Recenze Kovarna

Kovarna
Kuchyně: Mezinárodní
Recenzováno: 28. října 2020

Příjemná restaurace s velmi pěkným interiérem i velmi příjemnou obsluhou, akorát si, dle mého názoru, hraje na víc, než ve skutečnosti je. Menu pěkné, jídlo dobré, ale žádný WOW efekt. Například připálená burger houska by se neměla na stůl vůbec dostat :-( Jinak ok a urcite lepší, nez průměrné.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Adela S.

Recenzováno: 29. září 2020

Krásně opravená budova v sobě skrývá hospodu či spíše restauraci, abychom hned zpočátku nastavili cenové očekávání. Vesnice neblaze proslula tím, že na místní hradní zřícenině věznily čarodějnice princeznu Jasněnku. Rekonstrukce domu, kde se usídlil tento restaurační podnik, nabídne nyní návštěvníkům i prosklenou terasu s pohádkovým výhledem do kraje. Výhled bohužel zahrnuje také zbytky po stavbě, nějaký odpad a neudržované rumiště. Parkoviště je tu velké a dostatečně dimenzované.
Obsluha je velmi variabilní kvality – od normální až po namachrovanou. Často se tu používají cizí výrazy, možná to má ohromit návštěvníky. Takto odtažitou obsluhu bych čekal v nějakém studeném pražském hotelu a ne v kovárně na Frýdštejně.
Jídlo je vskutku velmi dobré, ceny vysoké a porce malé. Nevím, proč tady servírují některá jídla na břidlicové desce. To byl dříve zvyk kovářů? Steaky tady grilují moc dobré. Asi nebudete litovat ničeho, co si tady dáte. Do té doby, než vám přinesou účet.

Poděkujte uživateli Jenda20.
Recenzováno: 17. srpna 2020

Oběd s přáteli na doporučení hotelu, kde jsme bydleli. Šli jsme bez rezervace a stůl se našel, restaurace je pěkně opravená, prostředí je příjemné. Jídlo je velmi chutné, porce menší a vše zaplatíte. Doporučuji, šli bychom sem znovu.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli fajnjidlo.
Recenzováno: 16. srpna 2020

Místo a restaurace jsou krásné ale všichni recenzenti přede mnou asi byli v jiné restauraci než já :). To jídlo neurazí ale ani nenadchne. Prostě NIJAKÉ. Asi se kuchař špatně vyspal anebo se pohádal s manželkou :)
Když už jste byli v nějaké dobré restauraci tak mě asi pochopíte.
Rozhodne ale se nedá vyčíst nic tomuto podniku

Poděkujte uživateli WFLover.
Recenzováno: 15. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Pěkné prostředí. Příjemná obsluha.
Jídlo dobře připravené a chutné. Žádné velké porce.
Hovězí polévka chutná.
Vepřová panenka v kruspe, středně propecena.

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli 546milanp.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kovarna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kovarna? Sdílejte své zkušenosti!