“Nedoporučuji”

EA Zámecká Restaurace Hrubá Skála
Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Sice opravdu sobota, kdy je na tomto místě hodně turistů, ale personál opravdu nestíhá. Kdybychom si nedošli sami pro jídelní lístek, nemáme ho. Asi hodinové čekání na jídlo, které za to ve výsledku ani moc nestálo. Totální neprofesionalita. Navíc aby v dnešní době byly na stole přímo na ubrusu příbory, které nevíte, kdo před vámi osahal... Příště určitě ne.

Poděkujte uživateli N8588ASjanas.

Recenzováno: 25. září 2020

Chtěl jsem tam s rodinou dát oběd, ale poté co jsme tam seděli 20 minut, číšník kolem nás chodil (ani nepozdravil) jsme to vzdali. Ani na pití se nás nikdo neptal. Jídlo tam možná mají dobré, ale utrácet peníze budeme někde, kde mají k zákazníkům jiný přístup. Bylo tam tak napůl plno. Pokud nestíhají, mají najmout brigádníka. Navoněná bída.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli martin0id.
Recenzováno: 15. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Posezení na nádvoří zámku. Zajímavý výběr jidel. Příjemná obsluha, která nás překvapila znalostí alergenů!
Jídlo chutné, velké porce, cena přijatelná.
Pěkný výhled na skály.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 546milanp.
Recenzováno: 10. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Začnu s jídlem, výborné. Kuchař ví co dělá a je hvězdou podniku.
Při vstupu na terasu vás ostříká ostřikovač, příjemné letní osvěžení pokud nesedite v první řadě. To vám pak do jídla hezky celou dobu prší. Pokud jste si sedli jinam, máte štěstí, Vaše jídlo to schytá jednorázově neboť obsluha musí pod tryskami projít s jídlem.
Jídlo jsme dostali rychle, což nás potěšilo. Dostalo nás čekání na příbory.. 4 minuty jsme na jídlo koukali a když jsem došel za číšníkem, beze slova mi je podal. Omluva je asi cizí slovo.
Věřím že pokud se zde zastavíte a budete jist uvnitř, špatně neuděláte. Venku Vám přeji hodně štěstí ‍♀️

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Petr Š.
Recenzováno: 11. července 2020 prostřednictvím mobilu

Z této restaurace mám smíšené pocity. Prostředí na zámku Hrubá Skála super. Jídlo vynikající. Ale vzhledem k cenám bych čekal podstatně lepší servis. Rozhodně by se nemělo stát, že všichni u stolu už prakticky dojídají s výjimkou posledního, který stále čeká na svou porci. A personál kolem toho stolu chodí sem a tam a nejeví absolutně žádný zájem o to, co je špatně. Kdybych se neupomněl sám, čekal bych na tu svíčkovou ještě teď.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Brzozin.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo EA Zámecká Restaurace Hrubá Skála, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj
Turnov, Liberecký kraj

Už jste navštívili EA Zámecká Restaurace Hrubá Skála? Sdílejte své zkušenosti!