“Překvapeni ”
Recenze Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn
Recenzováno: 28. září 2016 prostřednictvím mobilu

Uprostřed ničeho tohle :) super překvapeni chutnalo nam vse co jste Pro nas připravili :) salát rybí polévka a Gnochi s brynzou. Moc dekujem

Datum návštěvy: únor 2016
Poděkujte uživateli Karolina K.

Recenzováno: 15. září 2016

Rádoby staročeská restaurace načančaná do moderního stylu. Určitě nadprůměr, ale... kdybych chtěl na pořádnou českou kuchyni asi půjdu jinam (a ne o moc dál), kdyby do luxusní restaurace, půjdu také jinam. Takže pro mě to není ani kočka ani pes...

Datum návštěvy: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Vojtěch Z.
Recenzováno: 15. září 2016 prostřednictvím mobilu

Máme to tu s rodinnou moc rádi určitě doporučujeme. Restaurace je ne velmi hezkem místě kousek od Jizery. Zde pak se muzete projet na mistni cyklostesce,kde jsou k zapůjčení kolobezky a cele zakončit posilnenim zde v krasnem prostředí s milym personalem a navic i dobrym jidlem

Datum návštěvy: červenec 2016
Poděkujte uživateli 620ani_kah.
Recenzováno: 5. září 2016

Tuto restauraci jsme navštívili během letních prázdnin. Určitě je lepší mít rezervaci, protože ihned po otevření se zaplnila. Je poměrně malá, ale nabízí velice kvalitní kuchyni z čerstvých surovin. Jídelní lístek se každou chvíli obměňuje, takže si pokaždé můžete dát jinou specialitu. Obsluha je rychlá, usměvavá. Určitě se vrátíme.

Poděkujte uživateli jirkazajda.
Recenzováno: 19. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Docela slušná restaurace. Dali jsme si saláty s krytím a salát s hovězím masem cca za 165. Trochu to kuchař nezvládl. Mít v každém salátu dva druhy dílů trochu nezvyklé. Moc mi to nechutnalo. Porce byla velmi slušná a vzhled ladil oku.

Datum návštěvy: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Daniel H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ábelův Mlýn, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ábelův Mlýn? Sdílejte své zkušenosti!