“Ábelův mlýn”
Recenze Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn
Recenzováno: 16. října 2016

Restaurace v romantickém prostředí. Nádherné místo ale...
Byla jsem zde dvakrát. A pokaždé mi bylo po jídle zle. Poprvé jsem si myslela, že mám nějakou virózu, ale tento týden jsme tuto restauraci navšítivili opět a zase mi bylo blbě.
Za mě už ne. Je to tam fakt krásné a je mi to hrozně líto, protože to je jedna z nejkrásnějších restaurací v Libereckém kraji, ale to peklo, které přišlo pár hodin po jídle...
:( A zatím po každé mé návštěvě.
Ale servírka byla milá, prostředí krásné, možná jsem jen citlivka?? :(

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Lucie P.

Recenzováno: 29. září 2016

Restauraci jsem navštívila na doporučení známých, co se týká prostředí (venkovní i vnitřní sezení), za mě je to spíše průměr, ale jídlo bylo opravdu chutné. Líbí se mi nabídka dle ročního období (podzimní = dýně, houby apod.). Nejvíc mě však potěšila obsluha, byla jsem zde 29.9. na večeři a přítomné slečny byly opravdu ochotné a usměvavé, takových si při návštěvě restaurace vážím, právě obsluha je totiž jakousi "tváří" celého podniku. Jak jsem již psala, když nečekáte luxusní 4* podnik, budete příjemně překvapeni. Děkujeme za milý večer!

Datum návštěvy: září 2016
1  Poděkujte uživateli Lunatal.
Recenzováno: 28. září 2016 prostřednictvím mobilu

Uprostřed ničeho tohle :) super překvapeni chutnalo nam vse co jste Pro nas připravili :) salát rybí polévka a Gnochi s brynzou. Moc dekujem

Datum návštěvy: únor 2016
Poděkujte uživateli Karolina K.
Recenzováno: 15. září 2016

Rádoby staročeská restaurace načančaná do moderního stylu. Určitě nadprůměr, ale... kdybych chtěl na pořádnou českou kuchyni asi půjdu jinam (a ne o moc dál), kdyby do luxusní restaurace, půjdu také jinam. Takže pro mě to není ani kočka ani pes...

Datum návštěvy: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Vojtěch Z.
Recenzováno: 15. září 2016 prostřednictvím mobilu

Máme to tu s rodinnou moc rádi určitě doporučujeme. Restaurace je ne velmi hezkem místě kousek od Jizery. Zde pak se muzete projet na mistni cyklostesce,kde jsou k zapůjčení kolobezky a cele zakončit posilnenim zde v krasnem prostředí s milym personalem a navic i dobrym jidlem

Datum návštěvy: červenec 2016
Poděkujte uživateli 620ani_kah.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ábelův Mlýn, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ábelův Mlýn? Sdílejte své zkušenosti!