“Oběd”
Recenze Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Ve státní svátek jsme se dokázali v davu lidí dostat do této překrásné restaurace. Obsluha byla milá a ochotná a předkrm i hlavní jídlo bylo více než skvělé. Kozí sýr, lilek, candát i tatarský biftek – vše vynikající. Rádi se zas vrátíme.

Poděkujte uživateli 700pavel_.

Recenzováno: 28. října 2016

Podnik jsme navšítivili ve státní svátek a celou dobu se dveře netrhli, byli jsme rádi, že jsme udělali rezervaci. Já osobně si na michelinské hvězdy nepotrpím a tenhle typ restaurací mi maximálně vyhovuje. Menu max. o cca hlavních jídlech s možností i pro vegetariány, připraveno z čerstvých surovin, chutné, porce dostačující ceny adekvátní. Příjemná atmosféra v chaloupce ze dřeva ideální po dlouhém výletu, k idylce nám chyběl jen nezapálený krb. V nabídce i zajímavá vína. Personál ochotný. Za mě dávám jedna s hvězdou pokud se chcete cítit dobře bez naškrobených ubrusů.

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Kristyna R.
Recenzováno: 16. října 2016 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštivili na doporučeni známého, výborná obsluha, domaci limonáda a jidlo bylo vynikajici. Byla sice po 14.00 hodině , ale lidi bylo pořád dost na to v jakém místě se restaurace nachází.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli 101petrh.
Recenzováno: 16. října 2016

Restaurace v romantickém prostředí. Nádherné místo ale...
Byla jsem zde dvakrát. A pokaždé mi bylo po jídle zle. Poprvé jsem si myslela, že mám nějakou virózu, ale tento týden jsme tuto restauraci navšítivili opět a zase mi bylo blbě.
Za mě už ne. Je to tam fakt krásné a je mi to hrozně líto, protože to je jedna z nejkrásnějších restaurací v Libereckém kraji, ale to peklo, které přišlo pár hodin po jídle...
:( A zatím po každé mé návštěvě.
Ale servírka byla milá, prostředí krásné, možná jsem jen citlivka?? :(

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Lucie P.
Recenzováno: 29. září 2016

Restauraci jsem navštívila na doporučení známých, co se týká prostředí (venkovní i vnitřní sezení), za mě je to spíše průměr, ale jídlo bylo opravdu chutné. Líbí se mi nabídka dle ročního období (podzimní = dýně, houby apod.). Nejvíc mě však potěšila obsluha, byla jsem zde 29.9. na večeři a přítomné slečny byly opravdu ochotné a usměvavé, takových si při návštěvě restaurace vážím, právě obsluha je totiž jakousi "tváří" celého podniku. Jak jsem již psala, když nečekáte luxusní 4* podnik, budete příjemně překvapeni. Děkujeme za milý večer!

Datum návštěvy: září 2016
1  Poděkujte uživateli Lunatal.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ábelův Mlýn, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ábelův Mlýn? Sdílejte své zkušenosti!