“Eva”
Recenze Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn
Recenzováno: 15. září 2018 prostřednictvím mobilu

Obsluha velmi mila,i pres naval stale s usmevem. Jidlo bohuzel nevhodne pro citlive zaludky. Polevka chutnala spalenim a svickova byla kysela (ale to zalezi na chuti kazdeho). Cokoladovy dezert byl prilis upeceny. Podle ceny bych cekala,ze budou pripraveni na narocne zakazniky,ale bohuzel to za me tak nebylo.

Poděkujte uživateli evakopecky.

Recenzováno: 15. září 2018 prostřednictvím mobilu

Vyrazili jsme sem s partou na koloběžkách - 8 dospělých +6 dětí. Jídlo výborné, svíčková špička. Speciál Falkenstein - kriek super. Jen levandulová limonáda hrůza. Určitě stojí za návštĕvu.

Poděkujte uživateli Jiri V.
Recenzováno: 12. září 2018 prostřednictvím mobilu

Když jsem se toulal se svou drahou polovičkou v okolí Turnova, dostavil se hlad a já přemýšlel, kam v blízkém okolí vyrazit. Volba padla na Ábelův Mlýn a byla to vskutku výtečná volba. Dali jsme si oba svíčkovou a musím přiznat, že lepší jsme už dlouho nejedli. I další možnosti v nabídce vyloženě lákaly k ochutnání, takže se sem ještě určitě v budoucnu podíváme. Obsluha skvělá a veselá, prostředí krásné a stylové - a k tomu výborné jídlo - co víc si můžete přát. Za nás palec jednoznačně nahoru

Poděkujte uživateli Bob S.
Recenzováno: 27. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Rekonstruovaný mlýn, hezké prostředí, milá obsluha. Dobrá kuchyně, cena odpovídá kvalitě. Stojí za to si připlatit. Dobré pivo Falkenštejn. O víkendech bývá přeplněno, lépe volit všední dny - nebo rezervovat. Měli jsme dobré ovocné knedlíky, italské rizoto, salát. Vše bezchybné. Rádi se vrátíme.

Poděkujte uživateli 671janaz.
Recenzováno: 20. srpna 2018

Velmi neprofesionální obsluha,jídla předražená a vše rádoby domácí je kupované,oschlé (ovocné knedlíky samé těsto ala LIDL,jakož i houskové,atd...),steak krkovice v hodnotě svíčkové a česnečka voda bez chuti zahuštěná moukou?!?Bohužel,staré časy této výborné restaurace jsou pryč!
Je nám moc líto majitelky,bývalé provozovatelky této restaurace,že její dlouhodobé snažení se během dvou měsíců dostalo na samé dno a restaurace se dostala na úroveň ubohého prodejního stánku na tom nejzapomenutějším vlakovém nádraží.
Škoda tak nádherného místa,krásné budovy-zbývají už jen vzpomínky.

6  Poděkujte uživateli Nikola B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ábelův Mlýn, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj

Malá Skála, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ábelův Mlýn? Sdílejte své zkušenosti!