“Neurazí ”
Recenze Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn
Recenzováno: 18. září 2018 prostřednictvím mobilu

Krásné místo, klid, interiér i zahrádka moc pěkné, cena lehce nad průměrem, pod 200 se nedostanete, nicméně jídlo bylo fajn, nemohli jsme nic vytknout, hlubší zážitek to ale nezanechalo.

Poděkujte uživateli Anna T.

Recenzováno: 17. září 2018

Příjemná obsluha i prostředí, dobrá zahrádka. Svíčková excelentní, saláty dobré, speciální pivo velmi zajímavé (rozuměj dobré). Vše co jsme měli bylo velmi dobré s jednou vyjímkou. Zelná polévka byla studená a místo párků měla být klobása. Nicméně párky byly napsány v menu, takže to není důvod ke stížnosti, možná jen námět k vylepšení.

Poděkujte uživateli skrblik2016.
Recenzováno: 15. září 2018 prostřednictvím mobilu

Obsluha velmi mila,i pres naval stale s usmevem. Jidlo bohuzel nevhodne pro citlive zaludky. Polevka chutnala spalenim a svickova byla kysela (ale to zalezi na chuti kazdeho). Cokoladovy dezert byl prilis upeceny. Podle ceny bych cekala,ze budou pripraveni na narocne zakazniky,ale bohuzel to za me tak nebylo.

Poděkujte uživateli evakopecky.
Recenzováno: 15. září 2018 prostřednictvím mobilu

Vyrazili jsme sem s partou na koloběžkách - 8 dospělých +6 dětí. Jídlo výborné, svíčková špička. Speciál Falkenstein - kriek super. Jen levandulová limonáda hrůza. Určitě stojí za návštĕvu.

Poděkujte uživateli Jiri V.
Recenzováno: 12. září 2018 prostřednictvím mobilu

Když jsem se toulal se svou drahou polovičkou v okolí Turnova, dostavil se hlad a já přemýšlel, kam v blízkém okolí vyrazit. Volba padla na Ábelův Mlýn a byla to vskutku výtečná volba. Dali jsme si oba svíčkovou a musím přiznat, že lepší jsme už dlouho nejedli. I další možnosti v nabídce vyloženě lákaly k ochutnání, takže se sem ještě určitě v budoucnu podíváme. Obsluha skvělá a veselá, prostředí krásné a stylové - a k tomu výborné jídlo - co víc si můžete přát. Za nás palec jednoznačně nahoru

Poděkujte uživateli Bob S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ábelův Mlýn, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj

Malá Skála, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ábelův Mlýn? Sdílejte své zkušenosti!