“zklamani”
Recenze Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn

Dnes jsme s rodinou po dlouhe dobe navstivili, kdysy pro nas jednu z nejlepsich restauraci, do ktere jsme se radi vraceli a vsude vychvalovali. Nicmene jsme byli moc zklamani.
Dostali jsme studene tri polevky, na ktere jsme opravdu cekali hodne dlouho, ipresto, ze jsme byli v restauraci kolem poledne a meli denni nabidku. Vyvar i kyselo byly opravdu chutove podprumerne.
Objednane pivko jsme si museli pripominat, pro detskou zidlicku jsme si zasli sami, i pro detskou lzicku. Knedlo zelo vepro bylo celkem uchazejici, tomu bych nic nevytkla. Ale co bylo nejvetsim zklamanim byl jejich kdysy pro mne jedinecny fondan. Ani z jedne porce nevytekla cokolada.
Celkove atmosfera v restauraci byla takova napnuta, unavena. Clovek se tam bal temer promluvit nahlas.

1  Poděkujte uživateli Marcela F.

Recenzováno: před 5 týdny prostřednictvím mobilu

Naprosto okouzlujici lokalita, prvotridni obsluha, vynikajici jidlo, skvele misto, ktere nas naprosto okouzlilo a urcite se vratime, urcite muj nejhezci narozeninovy obed. Moc dekuji
Misa

Poděkujte uživateli Michaela R.
Recenzováno: 23. září 2018

O restauraci už nějaký ten pátek vím, ale prostě buď projedeme rychle okolo, nebo měli na víkend na večeři plno. Takže se to povedlo až nyní na sobotní oběd v 9 lidech a potvrzuji bezchybné 5 hvězdičkové hodnocení kuchyně - vepřová líčka, panenka, kuře, obsluhy a prostředí. Jen dezerty jsme neochutnali. Určitě se vrátíme na mé kulaté narozeniny příští rok. A kdybych na to měl čas a chuť, tak zrovna některá hodnocení o tomhle podniku prozradí na "recenzenty" hodně...

1  Poděkujte uživateli vla_mraz.
Recenzováno: 18. září 2018 prostřednictvím mobilu

Krásné místo, klid, interiér i zahrádka moc pěkné, cena lehce nad průměrem, pod 200 se nedostanete, nicméně jídlo bylo fajn, nemohli jsme nic vytknout, hlubší zážitek to ale nezanechalo.

Poděkujte uživateli Anna T.
Recenzováno: 17. září 2018

Příjemná obsluha i prostředí, dobrá zahrádka. Svíčková excelentní, saláty dobré, speciální pivo velmi zajímavé (rozuměj dobré). Vše co jsme měli bylo velmi dobré s jednou vyjímkou. Zelná polévka byla studená a místo párků měla být klobása. Nicméně párky byly napsány v menu, takže to není důvod ke stížnosti, možná jen námět k vylepšení.

Poděkujte uživateli skrblik2016.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ábelův Mlýn, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj

Malá Skála, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ábelův Mlýn? Sdílejte své zkušenosti!