“Naprosto nepoživatelné jídlo!”
Recenze Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn

Velice špatná zkušenost,co se týká kvality jídla.Nejprve jsme čekali velice dlouho,než jsme si mohli objednat a potom jsme čeklali ještě mnohem déle,než jsme dostali jídlo,které bylo studené a absolutně bez chuti,nepoživatelné a oschlé.
Vzhledem k poloprázdné rastauraci v docela hezkém prostředí až nepochopitelné,nebo se tato restaurace dostala do rukou absolutně neprofesionálnímu vedení,kterému jde jen o rychlé zbohatnutí,čemuž také odpovídají předražená jídla v poměru,kvalita,gramáž a v neposlední řadě chuť i vzhled,který neodpovídá inzerovaným fotografiím.Zklamání ve všech směrech!

Poděkujte uživateli Žaneta L.

Byli jsme zklamáni. Abychom nečekali, objednali jsme si pouze předjedlo a jídlo z denní nabídky. Nakonec až po urgenci jsme se po 45 minutách dočkali s nevrlým vysvětlením, že se nemůžeme divit, když je tady 40 dalších lidí. (Když jsme přijeli, tak jich tam nebyla ani polovina). Osobně jsem měla salát se zapečeným kozím sýrem, který byl studený.

Poděkujte uživateli Ingrid M.

Dnes jsme s rodinou po dlouhe dobe navstivili, kdysy pro nas jednu z nejlepsich restauraci, do ktere jsme se radi vraceli a vsude vychvalovali. Nicmene jsme byli moc zklamani.
Dostali jsme studene tri polevky, na ktere jsme opravdu cekali hodne dlouho, ipresto, ze jsme byli v restauraci kolem poledne a meli denni nabidku. Vyvar i kyselo byly opravdu chutove podprumerne.
Objednane pivko jsme si museli pripominat, pro detskou zidlicku jsme si zasli sami, i pro detskou lzicku. Knedlo zelo vepro bylo celkem uchazejici, tomu bych nic nevytkla. Ale co bylo nejvetsim zklamanim byl jejich kdysy pro mne jedinecny fondan. Ani z jedne porce nevytekla cokolada.
Celkove atmosfera v restauraci byla takova napnuta, unavena. Clovek se tam bal temer promluvit nahlas.

1  Poděkujte uživateli Marcela F.
Recenzováno: před 5 týdny prostřednictvím mobilu

Naprosto okouzlujici lokalita, prvotridni obsluha, vynikajici jidlo, skvele misto, ktere nas naprosto okouzlilo a urcite se vratime, urcite muj nejhezci narozeninovy obed. Moc dekuji
Misa

Poděkujte uživateli Michaela R.
Recenzováno: 23. září 2018

O restauraci už nějaký ten pátek vím, ale prostě buď projedeme rychle okolo, nebo měli na víkend na večeři plno. Takže se to povedlo až nyní na sobotní oběd v 9 lidech a potvrzuji bezchybné 5 hvězdičkové hodnocení kuchyně - vepřová líčka, panenka, kuře, obsluhy a prostředí. Jen dezerty jsme neochutnali. Určitě se vrátíme na mé kulaté narozeniny příští rok. A kdybych na to měl čas a chuť, tak zrovna některá hodnocení o tomhle podniku prozradí na "recenzenty" hodně...

1  Poděkujte uživateli vla_mraz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ábelův Mlýn, si také prohlíželi

Turnov, Liberecký kraj

Malá Skála, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ábelův Mlýn? Sdílejte své zkušenosti!