Recenzováno: 24. srpna 2019

Klobouk dolů před majiteli tohoto pensionu - tahle vilka je moc krásná a dobře udržovaná! Celý pobyt byl bez problémů, pokoj i koupelna čisté, snídaně chutné, je zde možnost uschovat si jídlo v lednici (je společná pro všechny hosty), uvařit si čaj nebo kávu a venku je pak posezení, odkud je možné vidět zámek Hrubá skála, ke kterému se pak dá pěšky dojít ani ne za půl hodinky. Pan majitel také vlastní malou hospůdku s tenisovým kurtem, kde je možnost nechat si něco ugrilovat a také ochutnat místní skvělé ovocné mošty :)

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Metlina.
Recenzováno: 18. dubna 2017

Ubytování s výhledem na zámek Hrubá Skála, přímo na krásném turistickém okruhu Českým rájem - který vám mimochodem nakreslí přímo pan majitel penzionu, všechno popíše, ráno udělá dokonalá míchaná vejce a večer ugriluje výtečný steak...super!

Datum pobytu: duben 2017
1  Poděkujte uživateli Daydream508037.
Recenzováno: 8. září 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí, čisté pokoje, fantasticky přístup - cítíte je jako doma. Skvělá snidane, výborne jidlo /straky/ nedaleko v restauraci na tenis.kurtech. Kde si tenis také můžete zahrát. Všem mohu jen doporučit!!!

Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli 606Rtz606.
Recenzováno: 4. července 2015

Náš pobyt začal malou nepříjemností, když místo původně objednaného a potvrzeného apartmánu jsme dostali standartní pokoj, ale: šlo o chybu, která se může stát každému. Za tu nepříjemnost se nám paní Švárová i pan Švára několikrát omluvili, moc je mrzela a jako náplast jsme za ubytování platili jen poloviční cenu. Hlavní důvod, proč ale píši tuto recenzi je ten, že když jsme zapomněli pár pro nás cenných věcí, přivezl nám je pan Švára osobně autem domů. 250 km dlouhou štreku (!!) - místo původně telefonicky domluveného zaslání poštou. Aby se náhodou poštou neztratily nebo nepoškodily. Přístup, který dnes již opravdu těžko kde uvidíte. Takže pension Harmonie v Hrubé Skále určitě doporučujeme.

Datum pobytu: červen 2015
1  Poděkujte uživateli Ivo P.
Recenzováno: 12. září 2018

Datum pobytu: srpen 2018