“oběd v Náchodě”

Zámecký hotel U Rajských
Recenzováno: 27. listopadu 2019

U příležitosti svátku našeho kamaráda jsme ve třech + dva psi navštívili restauraci zámeckého hotelu U Rajských. Přivítalo nás příjemné, čisté prostředí a vstřícný obsluhující personál. Nabídka jídel je dle našeho názoru dostatečná a vybere si snad každý. Z neopodstatněné obavy, že budeme dlouho čekat, jsme si objednali předkrm, "kachní rilletes", zmizel v nás slušnou rychlostí a velkou chutí, dále jsme pokračovali krkonošským kyselem (jako obyvatelé Podkrkonoší jsme ocenili chuť). Hlavní jídlo již tak jednotné nebylo, 1x italské rizoto s červenou řepou a kozím sýrem a 2x telecí řízek s bramborovo-křenovým pyré, opět bez chyby. Na závěr dobrá káva a vanilková zmrzlina v kabátku. Konečné hodnocení, cituji kamaráda "nebíčko v papulce". Děkujeme a jen tak dál.

Poděkujte uživateli 856p_emyslb.

Recenzováno: 6. listopadu 2019

Stavili jsme se tady na pozdní oběd. Jídlo bylo dobré a obsluha rychlá a profesionální. Určitě doporučuji.

Poděkujte uživateli lmarci.
Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Obstojný interiér, milá a přiměřeně rychlá obsluha. Jídlo chutné, běžná jídla v dobré kvalitě za rozumnou cenu.

Poděkujte uživateli Bohuslav D.
Recenzováno: 15. září 2019

Před návštěvou zámku jsme se zastavili na oběd v Zámeckém hotelu U Rajských. Polévka vývar byl v pohodě. Zvolili jsme hovězí s liškovou omáčkou a těstovinami, manželce na požádání ochotně změnili přílohu. Jídlo bylo zajímavé s výbornou chutí. Obsluhující personál byl milý a velmi ochotný. Porce i cena za oběd v naprostém pořádku. Návštěvu této restaurace mohu jenom doporučit.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Josef M.
Recenzováno: 8. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Při návštěvě Náchoda jsme byli touto restaurací velmi příjemně překvapeni. Milá obsluha, velmi vybraný jídelní lístek s nápaditými staročeskými dezerty a nabídkou dobrých moravských vín. Část z nás jsou vegetariáni a restaurace byla ochotna upravit jídla z jídelního lístku, aby nám vyšli vstříc. Najedli jsme ze velmi dobře po oba večery, co jsme v Náchodě strávili.

Poděkujte uživateli Brigita P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zámecký hotel U Rajských, si také prohlíželi

Náchod, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Zámecký hotel U Rajských? Sdílejte své zkušenosti!