Recenzováno: 9. července 2019

Už nikdy více.Pobyt jsme zakoupili na slevomatu.Prezentují se jako luxusní hotel Jehla,ale ve skutečnosti to je hodně podprůměrný hotel spojený s ubytovnou.Fotografie absolutně neodpovídají realitě.Nejhorší byla restaurace.Obsluha hrozná,jídlo ještě horší.Příbory i talíře špinavé.K večeři jsme si dali guláš,ve skutečnosti to bylo něco jako lečo s masem.Druhou večeři už manžel vrátil nedotčenou a to opravdu není náročný.Úplná absence ovoce a zeleniny.Vrcholem bylo,když nás do restaurace nepustili s pejskem,ze kterého by si celá kuchyně co se týče čistoty mohli vzít příklad.Jediné plus-cyklostezky hned za hotelem,ale přesto vřele nedoporučuji.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli hoffmannovaina.
Recenzováno: 20. října 2018 prostřednictvím mobilu

Tak , teď Vám tady napíšu své hodnocenní co si o tom Všem mám myslét já. Každym rokem jezdím na Vysočinu a srdcem vysočiny je pro mne Ždar nad Sazavou . Konkrétně ubytovací služby HOTEL JEHLA . My kolaři jsme lidi co nehledají komfort , ale kde se dobře najíst a složit záda . Jídlo bylo vždy jak od maminky a ta paní na obsluze moc dobře věděla o čem je kvalitní servis pro nás hosty . Tímto chci dodát že nesouhlasím stím co tady píšou ostatní o tomto hotelu , kde ja byl vždy naprosto spokojen . Vysočinu znám už od mládí , kde je cykloturistika známá tímto srdcem Vysočiny . Vyhládlý žaludek k tomu to sportu prostě patří . Dobrá kuchyně , výborná obsluha , my jsme byli spokojeni

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Donn C.
Recenzováno: 15. října 2018

pobyt byl zakoupen na Slevovém portálu, nejdříve jsme hotel nemohli najít, navigace nás honila stále kolem něj, nakonec jsme dorazili na neplacené parkoviště před hotelem. Zvenku je to typický socialistický hotel, ale přidělený pokoj byl příjemným překvapením. Snídaně byla standard a vždy bylo co vybrat, k večeři byl výběr ze 3 jídel a vždy to bylo velmi dobré. Doporučuji navštívit památku UNESCO - kostel sv.Jana Nepomuckého na Zelené hoře a v létě nedalekou vodní Pilskou nádrž, která je skvělým rekreačním místem pro koupání a sport. Takže celkově to stálo za to :)

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli apepi2018.
Recenzováno: 18. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

No, těžko napsat cokoliv nového, co už není v recenzích na tento “hotel”. Každopádně pokoje neodpovídají zařazení hotelu a už vůbec ne ceně. Postel co jsem míval u babičky na chalupě, když jsem tam přijel přespat, složena ze starého gauče a přehozená dekou, tak tady vylepší prostěradlem. O pohodlí teda nemá smysl ani víc psát. Vybavení pokoje je tragické a opět neodpovídá ceně. Už jen dostat se na pokoj je uměni, když nesvíti na chodbě žádné světlo a posléze zjistíte, že ani nemůže co svítit když všude chybí žárovky. Komunismus tady čpí z každého koutu a to i z restaurace. Mám zkušenost jen se snídaní, ale jsem za ní rád, ono to stačí. Výběr dle švédského stolu není zlý - párky, vajíčka, šunka atd.. Píti je už horší, džus snad z prášku, hrníčky a skleničky špinavé víc jak celý hotel a o čistotě stolů a prostředí restaurace snad ani už nemám sílu psát. Prosím, nedivejte se na fotografie na stránkách hotelu. Naprosto neodpovídají realitě. Skutečnost je ubytovna.

Datum pobytu: srpen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli AndreMoretti.
Recenzováno: 27. května 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v ZR v nedeli na jedne akci, tak jsme si chteli skocit na obed. Bohuzel jsme vybrali Jehlu.
Jídlo bylo otřesné!!
Steak s chřestem a holandskou omackou: steak byl tuhý, o hol. omáčce kuchař mozna jen cetl a chřest tam byl slovy JEDEN! a to pekne hnusný, bez chuti. Lzicka zelneho salatu, kterou davali ke všem jidlum, vypadal i chutnal hodne "jete".
Testoviny se syr. omáčkou a brokolici: testoviny byly take tvrde (ne al dente, ale prostě nedovarene, resp. bych tipla spis uvarene uz hodně dopredu a jen ohrate), omacky bylo taky sakra malo.

Pokud by jidlo stalo 59 Kc, brala bych to. Ale jidlo za 140 Kc si představuji hodne jinak.

Jediné, co mohu pochválit, byla rychlost. Na druhou stranu - mimo nas tam bylo dalsich jen cca 5 lidi (v neděli po poledni). Popravde, uz vim proc.

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Lenka V.