Zajímavé

Zajímavý výklad o klášteře a majitelích... Moc pěkné muzeum a stále se něco opravuje a přidává... přečíst další informace

fajnjidlo
Nádherně zrekonstruovaný zámek povstal z mrtvých

Zámek je nádherně opraven s velkou pečlivostí a citem pro historii. Krásné je muzeum,které je... přečíst další informace

Karel S
Praha

Recenzováno: 30. dubna 2018

velmi jsme se těšili na toto nové muzeum. Byli jsme spokojeni s tím, že každý návštěvník si chodí sám se sluchátky a věnuje svůj čas podle zájmu jednotlivým úsekům výstavy. Někdy přístroj s nahraným textem trochu zlobí, ale je možné ho vyměnit. Výstava je zajímavá a poučná.

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli Dreamer534834.
Recenzováno: 10. března 2018

muzeum nové generace je prima - u jednotlivých expozic se mohu zastavit jak dlouho chci a navíc mluvené slovo zaujme daleko víc, než kdybych si musela číst text

Datum zážitku: únor 2018
Poděkujte uživateli danakutt.
Recenzováno: 5. března 2018

Tady není co vytknout-byli jsme zde poprvé a v rámci lednových prohlídek zdarma! Dětem (13, 9, 5 let) se moc líbila sluchátka a ovladač a pouštěli jsme si všichni komplet všechny texty u jednotlivých exponátů...Podobnou expozici jsme doposud nenavštívili a velice nás nadchla, takže plný počet bodů. Parádní je i ta polotma okolo.

Datum zážitku: leden 2018
Poděkujte uživateli davidjosefblaha.
Recenzováno: 28. února 2018

Výstava Netradiční muzeum mě velmi zaujala. Byla zajímavá a vkusně řešená. Dozvěděl jsem se věci, které jsem nevěděl. Na akci jsem byl upozorněn rozhlasem Ranní vysílání DVOJKY.

Datum zážitku: leden 2018
Poděkujte uživateli vancnec.
Martina S, Manažer komunikace v zařízení Zámek Žďár nad Sázavou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. března 2018

Dobrý den, máme velkou radost, že se Vám v Muzeu nové generace líbilo. Děkujeme a těšíme se někdy v budoucnu na viděnou!

Recenzováno: 5. ledna 2018

To se musí vidět. Z celého světa turisté když navštíví ČR tak i za památkami, nevynechají Zelenou horu,Zámek a blízké okolí. Žiji ve Žďaře nad/S tak nevyplńuji návštěvu přesně. A navíc mám ze svého bydliště výhled na Zelenou Horu.

Datum zážitku: prosinec 2017
Poděkujte uživateli hanakolk.
Lucie H, Manažer komunikace v zařízení Zámek Žďár nad Sázavou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. února 2018

Dobrý den, děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu.

Jsme rádi, že se k nám vydáváte na návštěvu a těšíme se na Vás v naší kavárně, muzeu... zkrátka v celém areálu.