Recenzováno: 30. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Při cyklistickém výletu jsme se zastavili na oběd u Máni. Tato restaurace nám byla doporučena. Saláty s kuřecím nebo s nivou byly chutné a ptáček s rýží také nezklamal. Nefiltrovaný Bernaed byl dobře ošetřený. Jen není možno platit kartou.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli pavel_446.
Recenzováno: 12. srpna 2019

Krásný vkusný penzionek s restaurací s grilem a venkovním posezením, útulný pokojík s masivním dřevěným nábytkem. Příjemná paní majitelka, personál ochotný. Večeři jsme si nedávali, takže kuchyni ohodnotit nemohu. Pivo mají dobré, pod půllitry porcelánové tácky, což se mi moc líbí. Snídaně byla kontinentální, ale více než dostačující a dobrá - sklenka džusu, káva/čaj, míchaná vajíčka, sýr, salám, pečivo, džem, med, jogurty i zeleninka. Byli jsme velmi spokojení, takže při naší příští cestě bychom se rádi opět ubytovali zde. "U Máni v Třebani si prostě lebedím" :-)

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli marcelap317.
Recenzováno: 29. září 2018 prostřednictvím mobilu

Několik let jsem jezdím a nikdy zklamán.Dnes nás bylo 7 trávníku a všichni nad míru spokojeni.Děkuji za příjemný oběd.Jedinou věc musím vytknout a to že nepřijímá platební karty.Servis na jedničku ,kdyby byli všechny restaurace aspoň z polovičky dobré jako U Mani.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli rbcrx.
Recenzováno: 3. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Chování zaměstnance bylo jak ze špatného filmu. Arogantní a sproste chování. Nedoporučuji ani na kafe. Nikdy jsme tohle nezazili. Příšerný zážitek. Škoda. Jinak je to pekne. V podstatě nás obsluha vyhodila jen proto že bylo hodně hostů nebo nevíme.

Datum pobytu: duben 2016
1  Poděkujte uživateli filipb367.
Recenzováno: 5. dubna 2015

Jedl jsem zde již několikrát. Jídlo bylo pokaždé velmi dobré a za rozumnou cenu. Pokud si vyberete jídlo z denní nabídky jsou ještě levnější.Během teplých dnů je výhodou velké venkovní sezení. Restaurace je po cestě na Karlštejn a je oblíbenou zastávkou cyklistů a motorkářů. Budu se sem rád vracet.

Datum pobytu: duben 2015
4  Poděkujte uživateli Petr V.