Recenzováno: 4. srpna 2020

Čerstvé pečivo ke snídani,snídaně formou švédských stolů. Večeře výborné, milá obsluha a personál celkově. Ubytování na úrovni, čisté WC a sprchy. Skvělá pozice na výlety do okolí. Po sedm dní bez problémů.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 213pavelp.
Recenzováno: 19. června 2020

Strávili jsme na Rennerovce šest pohodových dnů. Byli jsme maximálně spokojení s ubytováním (dva dvojlůžkové pokoje se společnou sprchou a WC), stravou - snídaně nás překvapily výběrem sýrů, uzenin a zejména ovocem vždy minimálně pět druhů (meruňky, meloun, blumy, ananas, pomeranč, jablko, banán, broskve), pochutnají jsme si na borůvkových knedlíkách, polévkách. Personál je velmi ochotný a přátelský. Nic nám nechybělo, počasí přálo. Děkujeme.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli Bohumila S.
Recenzováno: 23. července 2019

Chata na krásném místě, pokoj dle očekávání - horská chata. My měli štěstí, že WC a sprcha na pokoji. V příchozí hale k dispozici fotbálek a biliard zdarma. Co bylo ale otřesné - obsluha v restauraci. Na večeři bylo cca 6 stolů, pán neustále zapomínal, kdo již měl polévku, zda chtějí něco k pití. Po upozornění od jednoho páru, že mají druhé jídlo bez přílohy a že ho chtěli opravdu s přílohou, vztekle bouchnul rukou do stolu, až všichni v jídelně nadskočili. Poté si ještě něco mumlal vztekle pod vousy. V kuchyni řešil s kuchařem stylem- "Pepooo, to máš špatně..." Dveře do kuchyně otevřené, takže celá komunikace byla slyšet. Jídlo bez přílohy bylo k jinému stolu a ty samozřejmě dostali s přílohou. Paní se ozvala a obsluhující prohlásil "Mě je to jedno, takový problémy..." Následně v kuchyni zase "Pepoo, dej jí to jenom se zeleninou." Pepa nerozuměl, co chtějí, tak musela paní přijít do kuchyně a vysvětlit ještě jednou.Stejný večer stížnost od jiného stolu, že je v jídle chlup od psa či co... To přišel ke stolu i Pepa z kuchyně a omlouval se. Ve stejném oblečení jsem ho vídal celé tři dny :( . Druhý den jsme se zdrželi na túře a hrozilo, že dorazíme k večeři později než ostatní. Při pomyšlení, že přijdem o takové pěkné divadlo, jsme přidali do kroku. Udělali jsme dobře, podobné divadýlko..., zapomínání , kdo již jedl a kdo ne, co mají k pití, nejistá chůze, pán byl asi neustále pod vlivem, jinak si nedovedu vysvětlit. Při odjezdu ráno byl ještě v pohodě a komunikoval v pořádku, ale nedokázal vytisknout účet. Bylo to nad jeho síly.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Vlastimil K.
Recenzováno: 5. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Stejná zkušenost jako měla paní Radmilaja. Personál příšerný, kuchař smrděl a za celé 4 dny se neprevlekl,vařil v džinech a mikine. Domaci housky, které měly být ke snídani nebyly - byl 3 dny toustový chléb. Strašná špína, podlaha nevytirana vůbec, střepy na zemi, smrad, doprava do chaty skútrem desna-vyklopil nás a 4 malé děti. Koš na pokoji nám na požádání personál vysypával 2 dny a nevyspal, neumyty záchod na pokoji po příjezdu. Halda špinavého prádla před kuchyni, na které jsme museli cestou do lyžarny slapat. Účet po zaplacení útraty v restauraci nevydan- nefunguje terminál. Stoly v restauraci se utiral velmi sporadicky. Odjeli jsme o dva dny dříve. Nikdy více!!!

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Tour491116.
Recenzováno: 19. srpna 2018

Po příjezdu na chatu nám byl po malých zmatcích přidělen pokoj - obsahoval velký mokrý flek v předsíni, že prý něco teklo, evidentně to ale teklo dále. Vybojovala jsem jiný pokoj, byl se sprchou, ale bez WC. No, jsme na horách. Ručníky došly, nepřijela prádelna, pivo došlo, nejde narazit, lahvové teplé, není lednice. Jídlo k nejídlu, pokud ovšem nemilujete školní jídelnu cca 80. let. Personál buď naprostí diletanti nebo absolutně bez zájmu. O toaletní papír na SPOLEČNÉ WC si musíte říct, po dvou dnech otravování mi byly přiděleny 2 evidentně použité ručníky a nakonec nebyl nikdo, kdo by spočítal útratu a vystavil účet. Správce něco vyčíslil, ale účet byl nad jeho síly. Neuklizeno, nic moc voňavo, jenom krásná příroda. Bohužel, už nikdy jindy

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli radmilaja.