Recenzováno: 7. listopadu 2018

Tento hotel všem vřele doporučuji, protože veškeré služby naplnily naše očekávání a jsou plně na úrovni 4*.
Vysoká úrověň stravování, denní úklid pokojů a možnost rozmanité večerní zábavy. Poloha hotelu nabízí klidné prožití dovolené.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli FarAway728784.
Recenzováno: 8. července 2018

Hotel je umístěn spíše v klidné části ostrova, v zátoce Taurito, cca 1,5 od letiště autobusem CK. Pokoje jsou renovované, prostorné s balkónem, s krásným výhledem na oceán, s klimatizací, s rychlovarnou konvicí a malou lednicí, v koupelně vana, fén, všude uklízečku a čisto. V ceně pokoje je trezor, Wi-Fi na pokoji. Měli jsme pokoj v 10.patře, samotný pokoj byl tichý, slyšet byl pouze oceán, občas křičeli animátoři u bazénu nebo hlučeli hosté- především děti na chodbách hotelu. Úklid je prováděn denně, všude čisto, voňavé.
Na recepci ochotný personál, mluvící španělsky, anglicky, německy.
Snídaně a večeře jsou podávány v hlavní restauraci v přízemí za recepcí formou bufetu. Každý si jistě z nabídky vybere co mu chutná. K snídani se podával čaj, káva, čerstvý džus, ale i sladké džusy z prášku, několik druhů čerstvého pečiva, dzemy, salámy, sýry, fazole, párky, klobásky......čerstvá zelenina, ovoce, muffiny, Nutella, plněné donuty ...Na večeři vás číšník uvede k vašemu stolu, nemusíte tak dlouze hledat volný stůl, protože restaurace je dost plná - hodně hostů. Jídlo je pravidelně doplňováno , stoly včas připravené a čisté. Opět si každý vybere z nabídky - maso vepřové, kuřecí, ryby, studené kuchyne, saláty, zákusky, k pití alko místní výroby i nealko, je možné si ještě dokoupit dle nabídky lahvove kvalitní víno. Jednou týdne je možné zarezervovat si večeři v restauraci v 1 patře - čínská a asijská kuchyne.
Pocasi je stále pěkné , cca 25 stupňů, slabý vítr, písčitá pláž s tmavým jemným pískem je hned u hotelu, oceán chladnější, vlny při větru docela velké, plavat se moc nedá. I tak byla dovolená krásná a opět se vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Měli jsme pokoj v 10. patře - pokoj byl tichý, prostorný, s velkým balkónem, slyšet byl pouze oceán a občas ukřičení animátoři.
Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli masekmonika.
Recenzováno: 7. července 2018 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme byli na rodinné dovolené. Měli jsme krásné pokoje s výhledem na moře v 11. patře. Hotel poskytuje kvalitní služby, je v něm čisto, má bohatý animační program, dobrou WIFI, je blízko moře, má menší bazén.
V hotelu dobře vaří a all inclusive stravování a nápoje jsou k dispozici celý den, jídlo není stále stejné, jsou zde jídelníčky z různých zemí. Bohužel však hlavní restaurace, kde se podávají večeře a snídaně je v polosuterénu bez výhledu a nedá se v ní jíst venku, což je extrémně nepříjemné. V hotelu je sice hezká restaurace s výhledem na moře, ale tam je možno jít pouze na oběd. Jednou za týden si lze rezervovat večeři v horní restauraci, ale ani zde nebylo možno jíst venku, což bylo velké zklamání.
Spí se zde velmi dobře, je zde klid, slyšet v noci je jen šumění moře, postele jsou kvalitní, ale rozdělené.
Bazén je v sezóně plný lidí na nafukovacích hračkách a lidí házejících si míči, takže se tu moc plavat nedá. Jsou zde i 2 dětské bazénky. V bazénu probíhá i cvičení, tančení, vodní pólo a lekce potápění. Lehátek je dostatek a nemohou se do 10 hod rezervovat.
K moři je to blízko, ale lehátka u moře jsou placená a bar také, moře je dost chladné a často jsou zde velké vlny.
Přestože má hotel hodné pozitiv, kvůli jídelně v polosuterénu a nemožnosti večeřet venku bych sem už nejela.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli evah688.
Recenzováno: 27. února 2018

Ubytování - opravdu velmi dobré, renovovaný pokoj, sejf v ceně pokoje, velký balkon, nádherný výhled na oceán, kvalitní nové matrace, lednice v ceně

Jídlo - velmi dobré, slušná nabídka, převažuje "evropská" kuchyně, vždy alespoň jeden druh ryby, všechny "druhy" masa vyjma skopového (osobně jsem to spíš velmi uvítal) 1x byl i steak z tuňáka.
Co se mi moc nelíbilo, byly časté fronty před restaurací (5 - 15min) před večeří (každý je uveden ke "svému stolu") z důvodu menší kapacity pouze jedné restaurace (jen ve čtvrtek a pátek je otevřená restaurace o patro výš na rezervaci - čína a itálie (ok ale zázraky nečekejte) a pak je to v pohodě.

wi-fi - sice už je "v ceně" ale kvalita je všelijaká, na druhou stranu, kvůli www sem člověk asi nejezdí, že!?

bazény - ok, jeden je rozdělen na vyhřívaný a ten druhý (dle počtu návštěvníků je poznáte celkem spolehlivě :-)), další mělký je pro "kiďáky" s plýnkama, v únoru ale žádný termály neočekávejte

zábava - výborná živá hudba v piano baru každý večer - kdo má rád tanec, přijde si na své :-), další akce jsme moc neabsolvovali ale "klasický" animation programm tu probíhá.

Celkově mohu určitě doporučit :-)

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli pkrasa68.
Recenzováno: 15. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Naší druhou dovolenou u moře jsme opět stravili v hotelu Taurito Princess. Od Velikonoční dovolené se mnoho vylepšili a hotel prošel i částečnou rekonstrukcí týkající se výtahu a pokojů. Vše je nyní naprosto dokonalé a velice tento hotel na Gran Canarii doporučuji ! Velice děkujeme za příjemnou dovolenou !

Datum pobytu: listopad 2017
4  Poděkujte uživateli C6213WDjanj.