Recenzováno: 26. října 2019

Tento hotel je úžasný,jsou tu úžasní lidé voda nádherná. Viděla jsem i Nemo a moc se mi tu líbí. Doporučuju každému. Tohle byla moje nejlepší dovolená. Miluju to tady. Úžasná atmosféra. Každý večer jiný a zajímavý program.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Nikola K.
Marina L, Front Office Manager v zařízení Marina Lodge at Port Ghalib, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2019

Milá paní Nikola,

Děkujeme vám, že jste si udělali čas na ohodnocení svého pobytu v Marina Lodge Port Ghalib. Byl jsem potěšen, když jsem si přečetl, že se vám líbil váš pobyt u nás.

Jsem velmi rád, že jsem si přečetl, že jste byli spokojeni se službami poskytovanými našimi kolegy.
Sdílím vaše kladné hodnocení se všemi našimi kolegy.

Dobré hodnocení, jako je vaše, je vždy dobře přijato a může jen pomoci další motivaci našich zaměstnanců, aby nadále nabízeli vynikající služby všem našim zákazníkům.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se, až vás v blízké budoucnosti vřele přivítáme zpět do Marina Lodge Port Ghalib.

S úctou,

Karim Fathi
Přední Manager

Recenzováno: 20. října 2019

Jedna velká hrůza a tam už nikdy ani zadarmo.Vše zastaralé a nefungující.Pokud byl odliv,tak místo písku mazlavé bláto od lodí,které kotví naproti a jiná pláž není. Dostala jsem z toho vyrážku.Moře se ztratilo v 10h. a v 15h.ještě nikde.Pak jen hloubka pro lodě.Zbývá jen bazén,kvůli kterému nemusím do Egypta.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Eva Z.
Recenzováno: 6. září 2019

Hotel je velmi hezký, jídlo dobré a dostatek, pláž blízko s možností šnorchlování. Animátoři milí, možnost stretchingu, vodního aerobiku i póla. Bazény čisté s příjemně chladnou vodou. Jsme velmi spokojeni.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Hana E.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Super dovolená. Z jídla je mnoho na výběr: maso, těstoviny, rýže, zelenina, ovoce a domácí pečivo. Každý den je uklizený pokoj a na každý den dostanete pokoji pitnou vodu v lahvích. Moře je teplé a čisté. Personál je na úrovni. Každý večer se tu koná jiná noční akce v podobě tance nebo živé hudby.na baru vám udělají jakýkoliv drink o který si jen požadavek.Za rok plánujeme znovu.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Milan Z.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Krásná dovolená. Každý den uklizeny pokoj,čisté ručníky, doplněná pitná voda. U baru velmi ochotný personál. Každý den na vyber z mnoha druhů jídel. Jak pro vegetariany tak pro milovníky masa. Pláž čistá. Spousta lehátek. Na prochazky možno jet taxi lodí na protější stranu.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Káťa K.