Recenzováno: 10. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Na dovolenou jsem se popravdě moc těšil. Cesta, transfer a ubytování bylo úplně vpořádku. Pak ale přišlo něco, na co jsem asi nebyl připraven. Jel jsem si do resortu především odpočinout.. Relaxovat. První den jsem snad neměl půl hodiny klidu. Stále mi někdo něco nabízel, oslovoval mě a chtěl se bavit. Každému jsem vysvětlil, že bych rád měl klid a aby se nezlobili, že nemám zájem. Jenže stejný scénář se opakoval i následující dny.. Nejvíce neodbytný byl pán, který prodával masáže. Prakticky za mnou chodil 4 dny. Jeden den mi řekl, že až budu mít o masáž zájem, tak že ho mám vyhledat a že nepřišel kvůli businessu. No druhý den už jsem ho měl opět za zády s jeho nabídkou. Přítelkyně z toho byla až trochu v rozpacích, protože se mnou moc řeč nebyla, snažil se proto pak bavit s ní.. Ve finále abych měl klid, koupil jsem si u něj za 3000Kč 4 masáže.. Takže gratuluji k úspěšnému obchodu, ale takhle to asi fungovat nemá.. Na druhou stranu animátoři byli skvělí a byl to sehraný tým mladých lidí, které to očividně bavilo. S jídlem ani pitím jsem taktéž neměl nejmenší problém.. Bohužel moje dojmy sdílela i má partnerka, takže se do tohoto místa už nejspíše nepodíváme i když je mi to svým způsobem líto, protože řada lidí z personálu byli velmi vstřícní a místo je to velmi hezké..

Poděkujte uživateli 578luk_c.
Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Okolí a resort pěkný,tím to,ale končí,dotěrní místní lidé,až moc oproti jiným resortům,pořat natáhnutá ruka za nic,jídlo katastrofa,už nikdy víc,máme za sebou asi 12krát egypt,a tohle bylo opravdu hnus

Poděkujte uživateli 486kamile.
Marina L, Front Office Manager v zařízení Marina Lodge at Port Ghalib, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2019

Vážený kamile,

Děkujeme, že jste si našli čas a napsali nám svůj pobyt v Marina Lodge Port Ghalib. Je nám velmi líto, že jste nedostali vynikající služby, protože se vždy zaměřujeme na všechny naše milé hosty.

Pokud jde o rozmanitost a kvalitu potravin během jídel, ujistěte se prosím, že spoléháme na váš komentář k šéfkuchařovi, aby podnikl nezbytné kroky zvýšením kvality potravin a zvýšením odrůdy.

Je to díky konstruktivní kritice od našich hostů, jako je ta vaše, jsme schopni pečlivě sledovat naše hotelové operace a v případě potřeby podniknout nápravná opatření.

Ještě jednou vám děkuji za konstruktivní zpětnou vazbu a těším se, až vás uvítám v přístavu Marina Lodge Port Ghalib.

S pozdravem,

Karim Fathi
Přední Manager

Recenzováno: 26. října 2019

Tento hotel je úžasný,jsou tu úžasní lidé voda nádherná. Viděla jsem i Nemo a moc se mi tu líbí. Doporučuju každému. Tohle byla moje nejlepší dovolená. Miluju to tady. Úžasná atmosféra. Každý večer jiný a zajímavý program.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Nikola K.

Milá paní Nikola,

Děkujeme vám, že jste si udělali čas na ohodnocení svého pobytu v Marina Lodge Port Ghalib. Byl jsem potěšen, když jsem si přečetl, že se vám líbil váš pobyt u nás.

Jsem velmi rád, že jsem si přečetl, že jste byli spokojeni se službami poskytovanými našimi kolegy.
Sdílím vaše kladné hodnocení se všemi našimi kolegy.

Dobré hodnocení, jako je vaše, je vždy dobře přijato a může jen pomoci další motivaci našich zaměstnanců, aby nadále nabízeli vynikající služby všem našim zákazníkům.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se, až vás v blízké budoucnosti vřele přivítáme zpět do Marina Lodge Port Ghalib.

S úctou,

Karim Fathi
Přední Manager

Recenzováno: 20. října 2019

Jedna velká hrůza a tam už nikdy ani zadarmo.Vše zastaralé a nefungující.Pokud byl odliv,tak místo písku mazlavé bláto od lodí,které kotví naproti a jiná pláž není. Dostala jsem z toho vyrážku.Moře se ztratilo v 10h. a v 15h.ještě nikde.Pak jen hloubka pro lodě.Zbývá jen bazén,kvůli kterému nemusím do Egypta.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Eva Z.
Recenzováno: 6. září 2019

Hotel je velmi hezký, jídlo dobré a dostatek, pláž blízko s možností šnorchlování. Animátoři milí, možnost stretchingu, vodního aerobiku i póla. Bazény čisté s příjemně chladnou vodou. Jsme velmi spokojeni.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Hana E.