Recenzováno: 24. října 2016 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde dvakrát poprvé před sedmi lety a po druhé před čtyřmi lety, hotel mohu doporučit. Nachází se asi 300 metrů od pláže, která má černý písek. Jídlo nám chutnalo, měli jsme v obou případech polopenzi, vše bylo ok.

Datum pobytu: únor 2016
Poděkujte uživateli 76robert336.
Recenzováno: 12. března 2016

Strávil jsem na přelomu února a března 2016 dva týdny a zde je několik postřehů.
Neberte pokoj 117 - větrání na toaletě/sprše neexistuje, větrá se pouze vstupními šoupacími dveřmi. Úklid průměrný, při pohledu pod postele v čas odjezdu se na nás usmívaly chuchvalce prachu, takže se zřejmě uklízela jen koupelna a stlaly postele.
Hotel je udržovaný, personál příjemný - to, že je držák toaletního papíru za Vámi v úrovni páteře, kam prostě nedosáhnete ze sedací pozice, vyřešíte sundáním celé roličky. To, že poslední 3 dny náhradní roličku nikdo nedodal a asi se čekalo, až se vypotřebuje úplně ta, co tam ještě je, bylo trochu stresující. Na romantické míchání koktejlů zapomeňte - barman vezme led,citrón,alkohol a lahev esence s nápisem daného nápoje a je to. Brčko si vezmete sami.
Horší je, že pod hotelem probíhá, a asi celý letošní rok bude, stavba čehosi a pásové sbíječky se snaží až do šesti večer, takže pokud jste zastánci celodenního klidu u bazénu, zapomeňte na klidné hovory se vzdáleným šuměním příboje.
Ale jestli jedete na Tenerife trekovat, vyrážíte ráno pryč a vracíte se se setměním, nezaznamenáte to.
Přesto všechno to byla skvělá dovolená a drobné nedostatky nezastínily celkový dojem.

Tip ohledně pokoje: Ne 117, některé rohové pokoje mají omezený výhled, pokoje čelně ze schodiště menší.
Datum pobytu: březen 2016
3  Poděkujte uživateli Pavel U.
Recenzováno: 28. února 2016

Spíše jednodušší hotel (co do atrakcí či anim. programů), ale nabízí hezké ubytování (díky U-půdorysu všichni výhled k bazénu a na moře). Kuchyň chutná, personál milý - nemůžu si na nic ztěžovat. V blízkosti je krásná pláž s černým sopečným pískem. Obecně je to spíše klidnější místo, ale kdo by se chtěl bavit, něco určitě něco najde. Minimálně je v docházkové vzdálenosti dost restaurací či barů.

Datum pobytu: září 2015
4  Poděkujte uživateli bart c.
Recenzováno: 22. září 2014

Příjemný menší hotel na klidném místě. Kousek od pláže a restaurací. Zařízení hotelu je starší,ale udržované. Wifi pouze na recepci. Jídlo bylo dobré. Dostal jsem pokoj v přízemí,ale při žádosti o změnu jsem dostal větší pokoj v nejvyšším patře. U polopenze je v ceně pouze voda.

Datum pobytu: květen 2014
2  Poděkujte uživateli Jokar84.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 22. června 2014

Právě jsme se vrátili po deseti dnech se 2 syny, jejich manželkami, 4 dětmi a dvěma kojenci. Hotel poskytuje dobré jídlo a zábavu pro každého. Škoda, že se wifi pokazila a museli jsme jít do nejbližší hospody, abychom použili jejich (nebyla to žádná hrůza). Lokalita je asi 45 metrů od moře, ale pláž je asi 360 metrů po cestě. Každopádně jsme se v tomto krásném hotelu měli skvěle a určitě se vrátíme.

4  Poděkujte uživateli leedscarnegie.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál