“Skvele”

Hotel U Jiřího - Restaurace
Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo i obsluha. Ratatuile a panenka výborné. Prostředí příjemné a klid pro obchodní jednani

Poděkujte uživateli czjoba.

Recenzováno: 27. září 2019 prostřednictvím mobilu

Bylo nás pět a moc jsme si pochutnali. Pokud jedete přes D1 stojí za to sjet z dálnice a dobře se zde najíst :-)

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli josefn154.
Recenzováno: 3. září 2019

Jídlo vynikající, obsluha příjemná, velký výběr nealko nápojů, široký jídelní lístek. Těším se, až se do Humpolce vrátím, určitě se znovu zastavím.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Tomáš K.
Recenzováno: 30. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Každý rok jsme tu se ženou při odjezdu z dovolené a pokaždé jsme moc spokojeni.Mila obsluha,výborné jídlo,příjemné prostředí. Rádi přijedeme znovu.

Poděkujte uživateli honzisss007.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Příjemné posezení, milá obsluha. Jídlo nám chutnalo. Parkování za restaurací. Restauraci jsme navštívili opakovaně.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli vavraradostin.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel U Jiřího - Restaurace, si také prohlíželi

Humpolec, Kraj Vysočina

Humpolec, Kraj Vysočina
Kaliste, Kraj Vysočina

Už jste navštívili Hotel U Jiřího - Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!