Recenzováno: 5. února 2018

Byl jsem zde s přítelkyní ne Wellness víkendu. Ubytování a Wellness prostory skvělé. Jídlo - snídaně i večeře + násladná ochutnávka vína byla naprosto bez chybičky. Můžu vřele doporučit až už jenom na jídlo nebo v rámci Wellness pobytu.

Datum pobytu: duben 2017
Poděkujte uživateli Radek N.
CentroHustopece, Manažer v zařízení Wine Wellness Hotel Amande, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. února 2018

Dobrý den Radku,

děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení, kterého si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste si čas strávený v našem hotelu užil a rádi Vás opět kdykoliv uvítáme!

Se srdečným pozdravem z Hustopečí,
Barbora Ryzí

Recenzováno: 19. října 2017

Velmi milá obsluha a příjemný interiér restaurace s kvalitní kuchyní. Parkování přes ulici na uzavřeném parkovišti je velkou výhodou, stejně jako přístup do wellness na 90 minut v ceně.
Pro dokonalý zážitek doporučuji navštívit Hradní pivovar (10 minut chůze) a zakoupit mandlovici v obchodě kousek od náměstí.

Tip ohledně pokoje: Pokud si můžete vybrat, nechtějte pokoj s okny do silnice na Kurdějov
Datum pobytu: říjen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Vladimír Č.
CentroHustopece, Manažer v zařízení Wine Wellness Hotel Amande, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2017

Dobrý den pane Vladimíre,

děkujeme Vám za Váš čas, který jste v našem hotelu strávil, i za Vaše skvělé hodnocení, kterého si velmi vážíme.

Těší nás, že jste byl se službami našeho hotelu spokojený a budeme rádi, pokud nás opět navštívíte, rádi Vás uvítáme!

Se srdečným pozdravem z Wine Wellness Hotelu Centro,

Barbora Ryzí, marketing manager

Recenzováno: 21. září 2017

Umístění hotelu v návaznosti na blízké cyklostezky je skvělé. Vinohrady a vinařství v okolí nás nadchly a celkově hodnotím pobyt jako velmi zdařilý.
V hotelu je milý a vstřícný personál a skvělá kuchyně, úklid zaostává, museli jsme zjednat nápravu na recepci.
Musím však upozornit, že v našem apartmánu č.244, který je umístěn vedle wellness centra, bylo slyšet velmi nepříjemné hučení a rezonance stěn včetně postele až kolikrát téměř do 23 hod, než se provoz vypnul. Pokud máte možnost, rezervujte si pokoj dále od wellness. O nějaké relaxaci ve wellnessu by se dalo hovořit déle, tak jen uvádím, že je na tak velký hotel dost malé. V bylinné sauně je místo pro 3 osoby, pára nefungovala, v solné kabině max.4 osoby ( zde je čerpadlo, které hučí, jako cirkulárka), ve finské sauně 4 místa na ležení. Výborný byl Kneippův chodník. Vířivka je příjemná, ale musíte přijít včas, jinak je pořád obsazená. Relaxační místnost je otevřená do příchozí chodby a k recepci, takže klid zde není.
Hotel se specializuje na hodně akcí, takže počítejte, že při konferenčních pobytech se do wellnessu dostanete jen v průběhu přednášek.

Tip ohledně pokoje: Vyberte si pokoje dále od wellness centra, je zde nedostatečné odizolování technologií.
Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Jolana235.

děkujeme Vám velice za Váš pobyt v našem hotelu i Vaši zpětnou vazbu, i milé hodnocení. Jsme rádi, že Vás naše kuchyně nadchla a zpříjemnila tím Váš pobyt.

Mrzí nás, že naopak wellness Vaše očekávání nepředčilo. Jsme si vědomi toho, že kapacita je omezenější, proto v současné době plánujeme wellness rozšířit.

Budeme rádi, pokud náš hotel znovu navštívíte, srdečně Vás uvítáme!

Se srdečným pozdravem z Hustopečí,
Barbora Ryzí, marketing manager

Recenzováno: 17. června 2017

Prodloužený víkend ve dvou byl pohodový a tak se chci opět podělit o zážitky. Hotel tvoří komplex budov. Po příjezdu nebyl problém zaparkovat - funguje dobře hotelové parkoviště. Náš pokoj odpovídající **** se nalézá ve druhém patře. Výhled (okno) máme do vnitřního nádvoří. Po celou dobu pobytu využíváme posezení na rozlehlé hotelové terase. Počasí bylo proměnlivé a pergola nás chránila před sluníčkem i deštíkem. Po čase dobře servírovaná káva (a nejen ona), obsluha nám doporučuje ochutnávku místní mandlovice nebo některý z rumů. Nám chutnal Don Papa a Diplomatico – vždy na závěr večera. Nevynechejte turistickou procházku do mandloňových sadů a vystoupejte na rozhlednu na Hustopečeském starém vrchu. Procházku zvládnou i rodiny s dětmi.
Večeříme v hotelovém Restaurantu Amande s velice příjemnou atmosférou. Chutná nám vše a tak jíme celý víkend jen na hotelu (obědy i večeře). Vynikající steak z hovězí svíčkové, pečené grenaille, pepřová omáčka i Hovězí líčka, Telecí ragú či Hříbkové rizoto. Manžel zkouší i dezerty, ale já mám plné „bříško“. Zvládla jsem ochutnat jako předkrm Hovězí carpaccio s rukolou a parmezánem. Mňam.
Co nás však překvapilo, byla snídaně. Naše reakce byla „wow“. Tak velký výběr jsem nečekala ani při formě bufetu. I servírování je velmi pěkné. Pestrost všeho včetně asi šesti druhů pomazánek či paštik. Místním produktem je wineláda (lze na hotelu zakoupit). Základem je hroznová šťáva, ochutnáváme i příchuť mandlí a chilli papriček.
Ale aby nevznikl dojem, že celý víkend byl jen o jídle. Druhou předností hotelu je Wine wellness. Využíváme každý podvečer saunový svět a já Kneippovu koupel. Příjemná je i vinná masáž, po které odpočíváme na lehátku v relaxační místnosti. Pokud chcete mít soukromí, můžete si objednat privátní wellness jako my.
A pak je hotel ideální východisko pro výlety – doporučuji výlet do Lednicko-valtického areálu či CHKO Pálava. Nebo jen pár kroků na zahradu blízkého hotelu Vinopa zahrát si adventure golf.

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli Olga N.
CentroHustopece, Manažer v zařízení Wine Wellness Hotel Amande, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. června 2017

Dobrý den paní Olgo,

děkujeme Vám za nádhernou recenzi, kterou jsme předali do všech hotelových středisek. Celý náš hotelový tým potěšila a motivovala k ještě lepším výkonům.
Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni s hotelovými službami a budeme se na Vás těšit v budoucnu, rozhodnete-li se nás opět navštívit.

S uctivým pozdravem,
Bartalová Martina
Front office manager

Recenzováno: 21. května 2017

Dostali jsme jako dárek wellness balíček, a tak jsme si dokoupili i noc v hotelu. Wellness celkem ušlo, i když zažila jsem i lepší a znovu se tam asi nevrátíme. Dali jsme si v hotelové restauraci večeři. Ta nebyla moc dobrá. Drahý salát, porce nic moc a bylo v něm nějaké kyselé balsamico, takže moc dobrý nebyl. Moje svíčková, drahá a nedobrá. Na to jak se chlubí, jak mají všechno hrozně dobré suroviny atd. tak jsem cítila prostě strašně dochucovadla. Za ty peníze ji mohli aspoň poctivě uvařit. Knedlíky taky měli zvláštní chuť po koření. Večeře za skoro 400, včetně malého džbáku s vodou za 45,- :D no opravdu jsme si nepochutnali a šli jsme si ještě pro něco do nedalekého Lidlu. Postele nebo spíše matrace tvrdé, takže po wellnessu nás stejně bolí záda a skoro jsme nespali. Snídaně celkem dobrý výběr, ale káva sice z kávovaru kde se melou čerstvě zrna, tak byla hnusná. Znovu tento hotel nenavštívíme.

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli silviatQ7369MX.

Dobrý den paní Silvie,

děkujeme Vám za Váš pobyt a Vaši zpětnou vazbu.
Velice nás mrzí, že jste nebyli s Vaším pobytem spokojeni a omlouváme se za zjištěné nedostatky.

Ohledně cen v hotelové restauraci bych ráda uvedla, že jsou porovnatelné s cenovou hladinou podobných hotelů. Jsem překvapena hodnocením naší svíčkové pečeně, obvykle máme opačné komentáře.

Děkujeme Vám za Váš čas a hodnocení, přeji hodně příjemných poznávacích zážitků.

S uctivým pozdravem,
Bartalová Martina