Recenzováno: 7. září 2020

Ačkoliv jsme byli domluvení na ubytování 12ti osob v pokojích po 2, přičemž dvakrát jsme si ohledně toho s paní na recepci volali a organizovali jak a který pokoj by byl nejlepší, tak nakonec při příjezdu nás čekalo hodně nepříjemné překvapení. Rozdělili nás do pokojů po 3 a po 4 s tím, že ostatní je plné a že buď to můžeme přijmout nebo se ubytovat jinde. Zůstali jsme jak opaření, jak je toto v dnešní době možné? Takto jsme si dovolenou nepředstavovali. Potom jsme se vrátili z hodů kolem 2. hodiny ranní a hotel byl zamčený. Nedalo se dovolat na recepci a žádné instrukce jsme k tomu předem nedostali. Prvně jsme asi 20 minut všichni seděli před vchodem než někdo objevil boční vchod, díky kterému jsme přespali v pokojích a ne před hotelem. Perfektní příklad toho, jak je důležité dobře si vybrat ubytování. Tady jsme byli naposledy.

Poděkujte uživateli DanielaRabkova.
Recenzováno: 26. srpna 2020

Bohužel nemohu doporučit. Při příchodu na recepci jsme se zeptali zda-li máme manželskou postel, odpověď zněla ANO, při příchodu na pokoj byla realita zcela jiná. Pokoj měl být s “terasou” pokud průchod mezi pokojemi berou jako terasu, majitel by se měl nad sebou trošku zamyslet. Čistota pokoje průměrná. Ale přece si nezkazíme dovolenou. Při návštěvě “restaurace” pokud se to takhle dá nazvat. Jsme byli velice zklamání. 3 hodiny v tomhle podniku a být dvakrát obslouženi mi přijde velký problém. Jídlo? Pan kuchař by měl odhodit zástěru a odejít. Dostat řízek, který má 1cm (krkovicka) a vy jen žmouláte a opravdu tohle dojist nechcete, co se týče steaku, pokud to neumím,vyřadím to z jídelníčku. Nezeptat se na propečenost a dostat úplně mrtvý steak, který nejde pokousat za tyhle peníze? Omlouvám se ale bohužel ne. Bez jediného zeptaní číšník odnáší a odchází. A další čekání jak na objednávku nebo placení.

Děkuji za takhle nepříjemný zážitek. Víme, že už nikdy více .

Poděkujte uživateli Dianadieguezova.
Recenzováno: 15. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Jelikož v okolí není moc restaurací kam zajít na večeři, vybrali jsme tuto restauraci. Personál mírně nepříjemný, seděli jsme s prázdnými talíři i skleničkami docela dlouhou dobu a to jsme seděli vedle výčepu..chtělo by to zapracovat na personálu a když ví že mají každý večer plnou restauraci tak i navýšit počet..

Poděkujte uživateli avkavE1762SW.
Recenzováno: 1. srpna 2020

Takový venkovní hotel s pěkným zahradním posezením. Přes silnic Bowling bar a ubytování.

Pokoje čisté, velké, manželská postel a postel v podkroví, tady pozor je tam tak těsno, že i když netrpíte klaustrofobií bude to značně nepříjemné.
Na pokoji mobilní klimatizace, cena 200 Kč za pobyt. Kde to jsme?:) Klimatizace by v dnešní době, kdy jsi čím dál větší vedra měla být naprostou normou ještě když tahle mobilní vydává zvuk jako kdyby startovala stíhačka a je absolutně nemožné přitom spát.

Zahradní posezení fajn, pěkndé dekorace, vnitřek restaurace strašně tmavý, bez oken.
Snídaně vynikající a chutné, výběr ze všeho možného, vajíčka, párečky, opečená slanina, salámy, sýry, jogurty, lívanečky atd. Na večeři výběr z 3 polévek a cca 5 jídel, které se neměnily. Při delším pobytu by to mohl být asi problém.
Bowling ani jiné hry z nabídky nemůžeme zhodnotit, prý člověk co se o to stará onemocněl, přitom se tam ráno chodilo na snídaně, očekával jsem, že hotel nabídne možná aspoň nějakou kompenzaci, i kdyby mělo jít o 2 decky vína? Škoda no.

Co musím pochválit je ale pokojová služba, pobyt na 2 noci a i tak nám vyměnili ručníky a osušky, za to určitě palec nahoru. Čistota v pokojích byla nadprůměrná.

Lokalita v pořádku, dá se autem vyjet na všechny strany zajištěné parkování asi 10m od hotelu ve dvoře, dostatek místa.

Upřímně za cenu 4 tisíc tento hotel moc nenabízí, znovu bych sem nejel. Příplatek za klimatizaci, který hučí jako MIG 21 při startu je k smíchu o to víc v podkrovním pokoji kde bylo 26 stupňů.

- Placená, hučící klimatizace
- Dost tmavé vnitřní prostory restaurace bez oken
- Nefungoval Bowling ani nic jiného
- Obsluha restaurace až na mladší slečnu a mladšího pána byl vcelku znechucen, že vůbec musí něco dělat
- Jednovrstvý toaletní papír, to se ještě vyrábí?:)

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli JakubJarolim.
Recenzováno: 26. července 2020

Hotel je rozdělen do dvou budov, pokoj byl čistý, koupelna s wc také. V pokoji je klimatizace za příplatek i přesto, že pokoj byl pod střechou a bylo v něm dost horko. Bylo by to ok, kdyby nebyla klimatizace připojená fušersky, sice chladila ale zároveň nebyl pořádně udělaný odvod teplého vzduchu ven, takže zezadu klima TOPILA. Snídaně byly dostačující, formou bufetu. Večeře nic moc. Nedávejte si v restauraci soté, je to v podstatě kuře na paprice a ještě s hrachem! S jídlem jsem nebyla moc spokojená. Milá slečna recepční. Dobré víno.

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli janac50.