“Vřele doporučuji”
Recenze Harley Pub

Harley Pub
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Jsem naprosto spokojeny! Ubytování čisté hezké, jídlo výborné, pivo z místního pivovaru také dobré! Určitě se sem budu vracet jakmile budu poblíž!

Poděkujte uživateli Explorer802263.

Recenzováno: 19. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Po náročném dni na kole jsme se ocitli v tomto krásném prostředí .
Nevěděli jsme co dříve obdivovat .
Skvělý personál nám pomohl vybrat jídlo , a opravdu se povedlo.

Poděkujte uživateli Hana S.
Recenzováno: 19. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, skvělý výběr i pro vegetariány. Obsluha rychlá milá přátelská. Ceny příjemné. Zajímavé prostředí. Určitě doporučujeme.

Poděkujte uživateli Pavel B.
Recenzováno: 9. července 2018

Všichni spokojeni s obsluhou a jídlem. Nic vás nepřekvapí a očekáváte trochu více kvality jak v prostředí tak v servírování a úpravě jídla.Na pivo asi dobré ,ale jako restaurace na průměru. V Otrokovicích moc voleb nebude.

Poděkujte uživateli romansimik.
Recenzováno: 19. června 2018

Jedná se o nejlepší a nestylovější pub s pivovarem v Otrokovicích. Příjemný prostor s dobrým pivem a teď zase s dobrým jídlem. V létě i malá zahrádka. Součástí je i muzeum Harley & Davidson.

Poděkujte uživateli jdiodon.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Harley Pub, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Harley Pub? Sdílejte své zkušenosti!