Amici Pizza & Burgers (Prostějov)
Recenzováno: 26. listopadu 2019

Nedoporučuji.Nechutné,pikolik po lobotomii mozku Je to podnik amatérů a nymandú!Do prostějovské Amíci nemůže jít člověk s kouskem chuti a odhodlání se vůbec najíst......

Poděkujte uživateli Jedenerak.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers (Prostějov), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. prosince 2019

Dobrý den, je nám líto, že jste nebyli spokojeni. Prosím zkontaktujte nás na ahoj@amici.cz a domluvíme se spolu na kompenzaci. Hezký den, Veronika z Amici

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Kladně hodnotím objednávací systém a příjemným překvapením je uplatnění kreditů. Jejich masové kombinace mi příjdou zajímavé a vegetariáni si také příjdou na svoje. Burger celkem drahý, ochutnala jsem vege burger, ale byl velmi chutný, takže za mě určitě stojí za to vyzkoušet.

Poděkujte uživateli petranem.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers (Prostějov), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Petro, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám u nás chutná a budeme se těšit opět příště :-) Veronika z Amici

Recenzováno: 15. listopadu 2019

Objednávala jsem již podruhé a víceméně jsme byli spokojení, napoprvé chyběl objednaný salát coleslaw, ale vše uznali a na oplátku nám připsali v jeho ceně kredity, napodruhé vše kompletní, avšak na náš vkus starší bulky, zřejmě z předešlého dne. Ale jinak ai nemůžeme stěžovat ☺️

Poděkujte uživateli Pnemeradova.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers (Prostějov), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. listopadu 2019

Zdravím, děkujeme za zpětnou vazbu. Hezký den, Veronika z Amici

Recenzováno: 20. září 2019

Na to, jak se na facebooku tváří jako hvězdy, co vyhrávají burger festivaly, tato pobočka postrádá zkušené zaměstance, kteří milují svou práci. Burgery průměrný, za ty jejich ceny podprůměr.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Tomáš P.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers (Prostějov), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. září 2019

Tomáši, děkujeme za zpětnou vazbu. Váš poznatek předám kolegům do Prostějova, aby přístupy všech zaměstnanců byly profesionální a aby zapracovali na kvalitě jídel. Hezký den, Veronika z Amici

Recenzováno: 7. září 2019

Výborná pizza s rychlou dopravou, kde můžete sledovat kde se vaše objednávka zrovna nachází. Originalní nabítka můžete si nechat potřít okraze pizzy bilinkovým nebo česnekovým pestem nebo si okraje naplnit sýrem

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Terezz_st.
Veronika T, Guest Relations Manager v zařízení Amici Pizza & Burgers (Prostějov), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2019

Zdravím, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Vám u nás chutná a jste s našimi službami spokojeni :-) Veronika z Amici

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amici Pizza & Burgers (Prostějov), si také prohlíželi

Prostějov, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Amici Pizza & Burgers (Prostějov)? Sdílejte své zkušenosti!