“Příjemný a chutný oběd....”
Recenze Centrum Lihovar

Centrum Lihovar
Recenzováno: 3. října 2020

Nedělní oběd se nám opravdu vydařil.

Pivínko, 11, bylo lahodné a můj hovězí burgr byl pomalu k nesnědení.

Obsluha byla milá a vstřícná.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli MartinaT1619.

Recenzováno: 19. července 2020

Příliš dlouhá doba čekání, nevstřícná a nepružná obsluha. Obsluhující servírka měla problém snad se vším, co se dalo, nechápala vůbec nic z toho, oč jsme ji požádali. Kasírující servírka měla nemístné připomínky k výši bankovky, kterou jsme platili, přitom platba včetně spropitného byla jen o pár korun nižší. Asi byl problém vydat 26 Kč. Slečna zřejmě hrála o vyšší spropitné, to ale v tomto případě nebylo rozhodně na místě. Standartní spropitné dostala, i když ani to si v podstatě nezasloužili. Tento lokál nikdy víc. A pak že mají restaurace po pandemii nouzi o zákazníky. Tady si jich očividně neváží.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli HanneLorre6.
Recenzováno: 5. července 2020

Po dlouhé době jsem se vydala s vnoučaty sem na oběd. Moje předchozí špatná zkušenost se opět potvrdila a více sem nejdu! Po více jak hodině čekání na denní menu, které jsem kvůli tomu schválně zvolila jsem se dočkala.. Ovšem až poté, co byli obslouženi všichni místní podnikatelé s nálepkou na čele - mám hodně peněz.. Takže pokud hodláte navštívit třebíčský zámek a chcete se někde v okolí najíst, tak sem prosím NE!!!

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli Jiraaaa.
Recenzováno: 12. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Centrum Lihovar jsme navštívili několikrát. Dělají zde výborný tatarák s fůrou topinek. Jen z důvodů proč se na Lihovar vracíme jsou místní piva typu ALE a IPA.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli M4878JKmichaelk.
Recenzováno: 28. října 2019

Zastavili jsme se s rodinou 28.10.19 na rodinný oběd.meli jsme rezervovaný stůl tak s místem problém nebyl i když bylo lehce po 12hod.objednali sme si jejich čepované limonády malinovou a zazvorovou.Současně sme si objednali klasická jídla- 2 x řizky a 2 dětská jídla- medailonky s hranolkama.objednane jídlo nám přinesli po neuvěřitelných 2hodinach. Několikrát bylo dotazování kdy jídlo přinesou,číšník odpovídal v rámci minut.Žadna omluva,informace že by byly v kuchyni problémy,cokoli ale aspoň s hosty komunikovat.Nebyli sme jediní kdo takhle čekal.Jidlo průměrné.Při placení opět bez omluvy,číšník jen utrousil mezi zuby že to takhle u nich vypadá normálně.
Takže pokud se chcete normálně najíst a ještě si užít prohlídku města tak tuto restauraci absolutně nedoporučuji.

2  Poděkujte uživateli haligast.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Centrum Lihovar, si také prohlíželi

Třebíč, Kraj Vysočina

Už jste navštívili Centrum Lihovar? Sdílejte své zkušenosti!