“Vrátka.....”

Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Recenzováno: 3. října 2020

jak příznačné.

Moc mě zaujala tato malá kavárnička, kterou jsme objevili náhodou, při toulkách Židovskou čtvrtí.

S tak špičkovým servisem jako zde jsem se velmi dlouho nesetkala.

Opravdu velká poklona k naservírování kávy s horkou vodou na dolití, teplým mlékem, studenou vodou k zapití a sušenkou...... úžasné.

Při vychutnávání kávičky jsem se seznámila s celým projektem Vrátka a jsem moc ráda, že tady v Třebíči se mu daří a promítá se do více sfér......

Už se těším na další setkání.

A mimochodem, kávička byla vskutku výtečná a domácí moučník se jen rozplýval na jazyku.....

Poděkujte uživateli MartinaT1619.

Recenzováno: 6. listopadu 2019

Příjemná kavárna v židovské čtvrti, výběr káv i čajů, domácí moučníky.
Ochotná obsluha - kavárna zaměstnává hendikepované.

Poděkujte uživateli Extraordinary700855.
Recenzováno: 10. října 2019

Malá kavárna, domácí buchty a pečivo. Vynikající káva a domácí limonády. V letních měsících možnost posezení v Kavárně v pohybu, která já 100m od této kamenné.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Zezulka.
Recenzováno: 22. dubna 2017

Kavárnu jsme navštívili dvakrát během našeho víkendového pobytu. Káva i horká čokoláda byly výborné, profesionálně naservírovaná - horká voda, sklenička vody na zapití, židovské pečivo k ochutnání. Zákusky nám moc chutnaly, prostředí je moc příjemné.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli lolapa1.
Recenzováno: 29. ledna 2017

Útulná kavárna, která kromě dobré kávy a skvělých zákusků podává i dobrý pocit. Nejen, že si pochutnáte, ale podporujete chráněnou kavárnu. Kavárnou však Vrátka nekončí. Vyrábí i spoustu krásných věcí, které se hodí jako dárek. Ostatně neváhejte a běžte se podívat. Doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli Adéla Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kavárna Vrátka, si také prohlíželi

Třebíč, Kraj Vysočina

Už jste navštívili Kavárna Vrátka? Sdílejte své zkušenosti!