“Bravo Valaši !”

U Vychopňů - Restaurace
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Lyžování znamenalo celorodinný hlad. Návrat do Zlína přes Vsetín znamenal jasnou volbu. V restauraci jsem cca 5 let nebyl . Interiér byl renovovaný ( velmi vkusně) , obsluha opravdu výtečná a jídlo jakbysmet. Drůbeží vývar , selský salát, partnerka kuřecí supreme , dítě kuřecí řízek a horké maliny . Ano , za tuto gastronomii rád zaplatím.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli jokv2014.

Recenzováno: 29. listopadu 2019

Dorazili jsme po 13.hodině na oběd výběr z menu již nebyl plný. Objednali jsme smažený kuřecí řízek s bramborovou kaší a polévku. Vše v 100 % kvalitě a servisu. Velmi příjmené a čisté prostředí s pozornou obsluhou. V této restauraci jsem byl vždy spokojen.

Poděkujte uživateli romansimik.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

Pěkné prostředí, dobrá kuchyně i příjemná obsluha. Navštěvuji s rodinou při slavnostních příležitostech. Její poloha daleko od centra je nevýhodou, protože hromadná doprava nejezdí dost často.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Tony-Cz-Vs.
Recenzováno: 14. října 2019

Výborné jídlo, profesionální a milá obsluha, rychlá příprava. Velice doporučuji, rádi přijedeme znovu.

Poděkujte uživateli MichaelaC1979.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Restaurace byla kompletně renovována, zásadní úpravy se týkaly zejména venkovního prostředí. Dvě terasy, minigolf, pro děti prolézačky, domečky, trampolína. Parkování hned vedle. Milý, vstřícný personál. Jídlo docela dobré, ale dorazili jsme kolem 13 h a už nebyl moc výběr z denního menu. Ceny odpovídající vyšší kategorii, není to na denní stravování, ale ke slavnostnějším příležitostem doporučuji.

1  Poděkujte uživateli MartickaK.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Vychopňů - Restaurace, si také prohlíželi

Hutisko-Solanec, Zlínský kraj
Vsetín, Zlínský kraj

Vsetín, Zlínský kraj

Už jste navštívili U Vychopňů - Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!