“Nejlepší restaurace ve městě”

Radegastovna Pirát
Recenzováno: 12. října 2020

Toto je pro nás ve Vyškově nejlepší restaurace. Má výborně ošetřenou dvanáctku Radegast a jako jediná restaurace tam umí pivo i správně načepovat. Jídlo perfektní, prostředí zajímavé, obsluha kmitá a nenechá zákazníka koukat :-) vše OK. Je nutné počítat s častým plným obsazením a mírně vyššími cenami.

Poděkujte uživateli michal6012018.

Recenzováno: 31. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemný a hezky zařízený podnik s krásným venkovním posezením. Jídlo je vynikající a jeho nabídka solidní. Obsluha je rovněž v pořádku a celkem pozorná. Ceny jsou přiměřené. Oběd pro dva s kávou stojí přibližně 800,- Kč.
Jediné mínus je, že restaurace se bohužel nachází v ne zrovna hezké čtvrti.

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli jiruzicka.
Recenzováno: 27. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Po dlouhe dobe davam pet hvezdicek.

Byli jsme na menicku a nemam co vytknout. Obsluha prijemna, prostredi prijemne, moznost sedacky pro mimco.

Jidlo za 135,- Kc - veprova panenka s demi glass omackou, ktere by se nezadalo ani jako specialita a ne hako denni menu. Dost restauraci by si mohlo vzit priklad.

Poděkujte uživateli jo_kah2016.
Recenzováno: 10. srpna 2020

Radegastovna je blízko náměstí i s předzahrádkou. Velice chutné jídlo, kuřecí řízek obalovaný v Cornflakes, tortilla, nabízí i vanilkovou zmrzlinu, opravdu vynikající a čepované pivo Birell grep, Doporučuji

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 65ilja.
Recenzováno: 20. června 2020

Příjemná obsluha, kvalitní pivo. Určitě doporučuji . Čistota !
Jídlo do deseti minut a vynikají! Určitě navštívíme znova

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli ond_ejp865.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Radegastovna Pirát, si také prohlíželi

Vyškov, Jihomoravský kraj
Vyškov, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Radegastovna Pirát? Sdílejte své zkušenosti!