Zoo Park Vyskov

Recenzováno: 11. října 2019
bigteddybear1
Uherské Hradiště, Česká republika
Velmi příjmený víkend

ZOO spojená s Dinoparkem. V Dinu jsme nebyli, takže spíše o ZOO. Primární zaměření je na domácí... přečíst další informace

Recenzováno: 19. června 2019
Komputek
Vyškov, Česká republika

Recenzováno: 28. října 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde už po druhé a super místo pro rodiny s dětmi. Je to taková pěkná domácí zoo s typickým domácími zvířaty. Nejlepší je babiccin dvorecek

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petra Z.
Recenzováno: 14. října 2019

Byla jsem zde několikrát a vždy super. Ráda tenhle výlet, zážitek opakuji. Jedny letní prázdniny jsem zde byla 2x a vůbec mi to nevadilo.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Nela P.
Recenzováno: 11. října 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěva se nám moc libila. Nejvíc samozřejmě statek se zvířaty. Malá (necelé 2 roky) si to užila. Je pravda není to zoo, spis statek se zvířaty ale spokojenost. Na vstupné možnost využíti automatu, my kupovaly kartou u pokladny. Parkoviště je menší, bylo zamračené a přijeli jsme půl hodiny po oteviraci době a z půlky plné.
Zklamal mě obchod u vstupu přijde mi teda drahý.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli bigteddybear1.
Recenzováno: 17. srpna 2019

rodinná návštěva v Zoo parku. Přibyla velká voliéra pro andulky, kde se můžete volně pohybovat, nesměla chybět návštěva babiččina dvorečku s krmením koz a ovcí, které si můžete zakoupit na pokladně

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli 65ilja.
Recenzováno: 19. června 2019

ZOO spojená s Dinoparkem. V Dinu jsme nebyli, takže spíše o ZOO.

Primární zaměření je na domácí zvířata. Což ale ničemu nevadí, protože třeba pro prcka z města to může být fajn zážitek a dokonce i poučný. Strašn fajn je hospodářské stavení - tam se člověk podívá, jak se dříve žilo a hodně to vzbudí představivost.

ZOO jako takové je strašně hezky udělaná, velkou škodou však je malý počet zvířátek - resp. pokud se v zoo zrovna nekoná nějaká tématičtější akce, tak se dá laxním krokem projít cca za hodinku. Nicméně i tohle je strašně fajn. Vzhledem k tomu, jaká ZOO nakročeno si myslím, že se časem určitě rozšíří a svoji už tak doubrou pověst určitě ještě vylepší.

Pro fajn odpoledne na procházku (i se psem ;-)) je to dobrý cíl výletu.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Komputek.