Zoo Park Vyskov
Č. 1 z 9 zařízení v kategorii aktivity – Vyškov
Spokojenost

Návštěva se nám moc libila. Nejvíc samozřejmě statek se zvířaty. Malá (necelé 2 roky) si to užila... přečíst další informace

Recenzováno: 11. října 2019
bigteddybear1
Uherské Hradiště, Česká republika
Velmi příjmený víkend

ZOO spojená s Dinoparkem. V Dinu jsme nebyli, takže spíše o ZOO. Primární zaměření je na domácí... přečíst další informace

Recenzováno: 19. června 2019
Komputek
Vyškov, Česká republika

Recenzováno: 15. července 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělý malý zoopark. Zoo je krásně upravená a čistá, hodně zeleně a laviček, čisté WC, dobre občerstvení za slušné ceny. Návštěvu určitě doporučujeme.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli 440lucieh.
Recenzováno: 5. července 2020

ZOO Vyškov je menší ZOO zaměřená na domácí zvířectvo. Zajímavý je statek. Horší zkušenost je s Dinoparkem, tam jde vidět, že ten par už svá lepší léta zažil. Některé exponáty poškozené, celkový dojem je že se kašle na hlubší úklid.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli Petr M.
Recenzováno: 12. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá zábava pro děti, interaktivní vzdělávání o přírodě a v neděli dopoledne navíc minimum lidí. Určitě stojí za návštěvu

Datum zážitku: leden 2020
Poděkujte uživateli martinkoupa.
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byl krásný den a tak jsme zamířili do Zoo Vyškov.Je skvělé, že mohl s námi jít i nás čtyřnohý kamarád.U vchodu uvidíte jezírko,na které se můžete podivat i pod hladinou.Zajímavé,hezké.Dále uvidíte pštrosy,velbloudy a jiná zvířata.My máme radi odvádějící opičky a morčátka.Tam se posadíme a nechce se nam obejít.Statek je super poučný,rozlehlý.V patře uvidíte včelín,kde pracovité včelky neúnavně létají.Máme to tady rádi a jak je vždy vhodná doba jedem za zvířátky a na hezkou procházku.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli de123-na.
Recenzováno: 28. října 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde už po druhé a super místo pro rodiny s dětmi. Je to taková pěkná domácí zoo s typickým domácími zvířaty. Nejlepší je babiccin dvorecek

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petra Z.