“Lehce podprumer”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Recenzováno: 31. července 2016 prostřednictvím mobilu

Byla to moje prvni navsteva Dinoparku. Ale cekal jsem od toho vice.Preprava od ZOOparku byla vcelku dobra.
Modely se hybaly jen nektere,a ne az zase tolik.
A je lepsi si na jidlo zajit primo do arealu,protoze restaurace pred vstupem do ZOO dosti odlehci Vasi penezence. Porce polevky za 45,- kc a salat s kur.masem 178,- s tim ze to bylo parkrat na vidlicku...

1  Poděkujte uživateli Jan D.
K dispozici jsou novější recenze destinace DinoPark Vyskov
Zobrazit nejnovější recenze

151934 recenzí

Recenzováno: 26. července 2016

Celkem pěkná expozice dinosaurů, někteří se i hýbou a vydávají zvuky, k tomu samozřejmě spousta stánků. Nevýhodou je nutnost se tam dostat přes ZOO koutek s jejich dopravou, není možné jet tam rovnou. A čtyřčlenná rodina nechá přes 500 jen na vstupném.

Poděkujte uživateli Albert B.
Recenzováno: 23. července 2016 prostřednictvím mobilu

Vstupne je celkem vysoke,park ale prumerny.Prevoz dinovlackem nas nenadchl,dlouhe fronty a cestu zpet jiz nikdo nekontroluje,lide predbihaji.Zoo koutek byl lepsi,stejne tak prohlidka doboveho staveni.Pozor,dinobike je pristupny az od 10ti let.

1  Poděkujte uživateli Kateřina V.
Recenzováno: 20. července 2016

Zdál se nám nejlepší v ČR (neviděli jsme pouze Ostravu).Do dinoparku se dostanete přes zoo domácích zvířat, z které vás odvezou vláčkem do dinoparku. Prostředí krásně upravené, pro děti pěkný výlet.

Poděkujte uživateli Václav K.
Recenzováno: 29. května 2016

Byla to večerní návštěva dinoparku s návštěvou 3D kina,za chvíli už nebylo co sledovat,ale večer byl nádherný,vše osvětlené a ty zvuky,

Poděkujte uživateli 65ilja.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Vyskov, si také prohlíželi

Vyškov, Jihomoravský kraj
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Vyskov? Sdílejte své zkušenosti!