“Zklamání”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Recenzováno: 7. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Pokud vyloženě nemilujete dinosaury a nebo se vyloženě nenudite, tak asi nemá smysl tam jezdit. Dinopark je malý, pár zvířat se hýbe, ale jinak o ničem. To už se vyplatí navštívit pouze ZOO Vyškov, odkud odjíždí vláček do dinoparku. ZOO Vyškov je malá, sympatická zoologická.

1  Poděkujte uživateli Roman Č.
K dispozici jsou novější recenze destinace DinoPark Vyskov
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 31. července 2016 prostřednictvím mobilu

Byla to moje prvni navsteva Dinoparku. Ale cekal jsem od toho vice.Preprava od ZOOparku byla vcelku dobra.
Modely se hybaly jen nektere,a ne az zase tolik.
A je lepsi si na jidlo zajit primo do arealu,protoze restaurace pred vstupem do ZOO dosti odlehci Vasi penezence. Porce polevky za 45,- kc a salat s kur.masem 178,- s tim ze to bylo parkrat na vidlicku...

1  Poděkujte uživateli Jan D.
Recenzováno: 26. července 2016

Celkem pěkná expozice dinosaurů, někteří se i hýbou a vydávají zvuky, k tomu samozřejmě spousta stánků. Nevýhodou je nutnost se tam dostat přes ZOO koutek s jejich dopravou, není možné jet tam rovnou. A čtyřčlenná rodina nechá přes 500 jen na vstupném.

Poděkujte uživateli Albert B.
Recenzováno: 23. července 2016 prostřednictvím mobilu

Vstupne je celkem vysoke,park ale prumerny.Prevoz dinovlackem nas nenadchl,dlouhe fronty a cestu zpet jiz nikdo nekontroluje,lide predbihaji.Zoo koutek byl lepsi,stejne tak prohlidka doboveho staveni.Pozor,dinobike je pristupny az od 10ti let.

1  Poděkujte uživateli Kateřina V.
Recenzováno: 20. července 2016

Zdál se nám nejlepší v ČR (neviděli jsme pouze Ostravu).Do dinoparku se dostanete přes zoo domácích zvířat, z které vás odvezou vláčkem do dinoparku. Prostředí krásně upravené, pro děti pěkný výlet.

Poděkujte uživateli Václav K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Vyskov, si také prohlíželi

Vyškov, Jihomoravský kraj
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Vyskov? Sdílejte své zkušenosti!