Příjemné koupaliště

Stavili jsme se zde cestou do Slavkova a byli jsme mile překvapeni. Hodně travnaté plochy a také... přečíst další informace

Recenzováno: 1. července 2019
Majavespacaku
Morávka, Česká republika
Poprvé ve Vyškově

Recenzováno: 20. března 2019
Sightsee646934
Zlín, Česká republika

Recenzováno: 1. července 2019 prostřednictvím mobilu

Stavili jsme se zde cestou do Slavkova a byli jsme mile překvapeni.
Hodně travnaté plochy a také stromů,takže stín zajištěn po celou dobu.
Jsou zde i prolízačky, houpačky a pískoviště pro děti.
Tobogán je super, moc nás bavil a plavčík nás pustil i s pěti letým synem.
Voda teplá, bylo dost horko.
Bazén pro děti super, pro dospělé padesátka.
Občerstvení dostatek, ceny přijatelné.
Vstupné relativně levné - 100 kč za dospělého, 30 kč za dítě do šesti let.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Majavespacaku.
Recenzováno: 20. března 2019

Zajímavě řešený akvapark,vyhřívaný venkovní bazén s možností si zaplavat i v chladném a nepříznivém počasí,plus divoká řeka což je pro děti super,jediné mínus dost stísněné mohl by být trošku větší,jinak spokojenost

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli Sightsee646934.
Recenzováno: 19. května 2018 prostřednictvím mobilu

Koupani ve Vyskovskem aquaparku jsme si moc užili,radili jsme na toboganech a dokonce jsme byli i ve vyrivce.Bylo to moc fajn.;-)

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli Pentrlička K.
Recenzováno: 26. října 2017

Aquapark se skládá z e dvou částí- venkovní areál a krytý plavecký areál, ten je v provozu celoročně. Má dva tobogány s průplavem k divoké řece, bazén a vířivá vana. V budově je restaurace.

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli 65ilja.
Recenzováno: 25. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Prijemny aquapark s velmi peknym hristem pro deti a prijemnym brouzdalistem. Dobra teplota v9dy -vyhrivan? Priserne jsou vsak sluzby - palacinky i langose i v nedeli od 14 hod.?!? Nic zdraveho nelze zakoupit (nabidka typu parky v rohliku, jak v minulem stoleti://...). To same v restauraci - pizza od 14 hod.! v jidelnicku detska jidla- smazak, rizek a hranolky! spagety to nezachrani a navic narizeni u toho- podavame pouze detem?!? Opravdu jsem se nestacila divit. Samotny aquapatk je pekny, cisty s relativne dobrou travou. Slabinou je nulovy stin nad brouzdalistem a v hornich castech travniku. 4 body jen za hriste pro deti.

Datum zážitku: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli Anniesfibis.