Recenzováno: 5. srpna 2018

Hotel je skvělý. Všude opravdu čisto, výměna ručníků podle potřeby klidně denně, denně se také uklízí pokoje. Od pokojské až po recepční všichni velice milí, pouze jedna jediná paní z recepce velmi nepříjemná a přezíravá, neboť jsme ji v šest ráno vzbudili, aby nás alespoň pustila do hotelu. Jmenovala se Flora. Na placenou pláž blízko, na volnou necelý kilometr po hlavní třídě plné obchůdku a zmrzlináren, barů a občerstvení. Z placené pláže vás vyženou, pokud si neplatíte lehátko, nesmíte si ani položit na zem u vody batoh, natož ručník. Hotel má dobré umístění v centru všeho dění. Klimatizace na každém pokoji, ale že by byla zdarma, to asi ne. Nám ji nikdo nenabídl a celkově běžela jen v recepci a jídelně. Co se týče jídla - absolutní nadprůměr. Výběr všeho možného obrovský, jídla velmi dobrá. Personál hotelu se opravdu snaží o vaši spokojenost.

Tip ohledně pokoje: Ve městečku je v noci opravdu klid, takže je úplně jedno, na kterou stranu pokoj je.
Poděkujte uživateli Jalepozi.
Recenzováno: 24. července 2018

Byly jsme spokojene,libilo se nam v hotelu i mesto je hezke,hodne obchodu,kousek je hlavni ulice.Jidlo dobre,hodne zeleniny,vybraly jsme si.Snidane vyborne.More teple,ciste.Dobra cena.Autobus blizko,pres ulici a nadrazi kousek od hotelu.

Poděkujte uživateli cherilin2018.
Recenzováno: 27. července 2019

Datum pobytu: červenec 2019
milanohotel, Direttore vendite v zařízení Hotel Milano, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. listopadu 2019

Recenzováno: 16. července 2018 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 5 dny prostřednictvím mobilu