Recenzováno: 28. června 2020 prostřednictvím mobilu

Vynikající přístup paní majitelky, krásný apartmán, plně vybaven včetně klimatizace. Koncept s půjčovnou elektrokol je výborný, kola ve připravená na domluvený čas. A budík netřeba, v 7 ráno to obstará blízký kostelní zvon.
Určitě bych se sem rád vrátil

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 131ladislavn.
Hana Malkus, Vlastník v zařízení Bed&Bike Prachatice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2020

Kostelní zvon je skutečně skvělý budíček ráno o sedmé. A máte před sebou celý nádherný den. Těší nás, že se Vám náš koncept líbí a že jste byli spokojeni. Rádi Vás opět uvidíme.

Recenzováno: 24. února 2020

Bed&Bike si své ocenění "Penzion roku" opravdu zaslouží. Apartmán č.6 se stal našim útočištěm a výchozím bodem během jarních prázdnin. Čistý a stylově vybavený pokoj, křupavé pečivo každé ráno u našich dveří, dokonale pohodlná postel, milý a ochotný personál - co víc si člověk může přát. Kromě výletů po okolí jsme vyrazili do Krumlova, na Hlubokou, nebo zalyžovat na rakouský Hochficht, všude jste do hodinky. Určitě stojí za návštěvu.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli petrabJ3645II.
Hana M, Manager v zařízení Bed&Bike Prachatice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. února 2020

Těší nás, že jste při pobytu v Bed & Bike maximálně využili možnosti, které naše lokalita nabízí. Vzhledem k tomu, že zbývá řada dalších zajímavých míst jak na německé, tak na české straně hranic, věříme, že k nám v budoucnu opět naleznete cestu. Hodně štěstí.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Nádherné ubytování na krásném náměstí! Výhled z pohoje na starou radnici a další historické domy. Užasně pohodlné postele a krásný, čístý apartmán s luxusním vybavením a prostorným sprchvým koutem.

Vřele doporučujeme!

Poděkujte uživateli miarkovab.
Recenzováno: 19. listopadu 2019

Bez rozsáhlého vyjmenovaní všeho, co B&B v opravdové TOP kvalitě nabízí a poskytuje, můžu za sebe i naši rodinu napsat jen "jeďte a vyzkoušejte sami". Budete nadšeni a nadmíru spokojeni. Zbyněk s rodinou a fenou Zdenou :)

Poděkujte uživateli rujbr.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Krásné, prostorné a plně vybavené apartmány. Líbil se mi způsob "podávání" snídaně - vše nezbytné bylo v lednici, čerstvé pečivo donesené hned ráno, zavěšené na dvěřích - v klidu jsme se nasnídali, kdy jsme chtěli, nebyli jsme limitovaní časem. Velmi čisté pokoje. Elektrokola jsme si mohli vyzvednout spolu i vozíkem pro miminko, bohužel jsme to ale nevyužili, jelikož už bylo poměrně chladno. Nicméně nám byly doporučeny různé výlety v okolí.

Poděkujte uživateli novotnaand.