“Tomuto místu se raději vyhněte / you better avoid this place !”
Recenze Jídelna Trefa

Bez poskytnuté fotografie
Neměli byste fotografii?
Přidejte ji.
Jídelna Trefa
Recenzováno: 19. července 2020

Typická ( bohužel ) obyčejná jídelna, která nabízí celkem levné jídlo, které dostanete rychle a sníte ho v nepříliš vábném prostoru. Takže něco za něco. My jsme však měli jeden nepříjemný bonus, který musím popsat ....

Tato restaurace nám úplně zkazila jinak krásný den na výletě po nádherném okolí Jičína .
Přišli jsme sem na pozdější oběd ( kolem 14.30), hlavní motiv byl, že jsme se chtěli najíst rychle.... Objednali jsme si vepřové výpečky se zelím. Výpečky byly spíš "šotolina", než kousky masa, ale chutnalo to celkem jako pečené vepřové. To nejhorší ale nebylo vidět. Nejspíš velmi staré, zatuchle chutnající, téměř nepoživatelné zelí !! Fuj, jak to někdo může uvařit.... Copak to kuchař nechutná ? Manželce z toho bylo špatně ještě druhý den. Ale třeba jiná jídla byla ok. Ale už bych tam nikdy nešel a vřele nedoporučuji !

Average ( in our case terrible ) quality of the meals , neither very attractive nor pleasant place. Cheap food, quick self - service. But after our experience - never more !

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Ivan M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jídelna Trefa, si také prohlíželi

Jičín, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Jídelna Trefa? Sdílejte své zkušenosti!