“Místo, které vás vrátí do pohody”
Recenze U Sestřiček

U Sestřiček
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 10. října 2020

Ve shluku všech negativních informací v dnešní době, doslova pohlazení po duši. Obměna jídelníčku s ročním obdobím a znovu trefa do černého. Vynikající jídlo, příjemná a rychlá obsluha, fantastické zákusky, které nenajdete v širokém okolí.
A co je podstatné, vysoká a stabilní úroveň již několik let !
Velmi doporučuji.

Poděkujte uživateli pavelka2017.

Recenzováno: 8. února 2020

Restauraci jsme navštívili po poledni v poloprázdné restauraci v rámci Maurerova Grand Festivalu.
Kompletní tříchodové menu bylo perfektní, obsluha více než výtečná a velmi přátelská.
Vzhledem k tomu, že jsme byli v restauraci v rámci Festivalu zcela sami,
dostávali jsme ke konzumaci jinak vynikající menu jako v bufetu, jedno hned za druhým...
Poněkud tím vymizel zážitek z očekávané atmosféry výjimečnosti tohoto druhu pozdního oběda.
Vše ostatní s návštěvou tohoto restaurantu spojené, bylo však naprosto v pořádku.
Není úplně jednoduché tuto restauraci nají. Kuriozně není zvenku nijak výrazně označena. S parkováním je také menší problém.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 400lexus.
Recenzováno: 3. února 2020 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí s milou obsluhou, jidlo v dobré kvalitě s menší nabídkou pokrmů se zaměřením na kvalitu a použitím regionalnich surovin, příjemné posezení u krbu. Návštěvu jsme zopakovali ještě večer součásti byla i hudba a tanec příjemné zpestření večera.

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli NorthStar722628.
Recenzováno: 20. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na doporučení přátel jsme tuto restauraci šli také otestovat. Prostředí opravdu moc pěkné a vkusné. Květiny které byly na parapetech by sice zasloužily více starostlivosti aby byl pocit dokonalejší , no ale přišli jsme hlavně hodnotit jídlo.... Smažený sýr na salátku byl dokonalý a moc jsme si s přítelkyni pochutnaly, což se nedá říct o špeclech, které byly plané a vlažné ovšem na štěstí to zachránila omáčka, která jídlo prohřála. Takže v součtu doporučuji s malou výhradou .

Poděkujte uživateli verav100.
Recenzováno: 21. července 2019 prostřednictvím mobilu

Doporučuji denni menu i nabidku šéfkuchaře. A nezapomeňte na zákusky! Mňam.

Prostředí velmi čisté

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 571radekn.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Sestřiček, si také prohlíželi

Ostravice, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili U Sestřiček? Sdílejte své zkušenosti!