Recenzováno: 11. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vše bylo perfektní. Od zahrady hotelu přes personál, jídlo, saunový rituál až po vybavení pokoje.
Tříchodové večeře, na snídani bohatý raut.
V hotelu se velice vkusně snoubí moderní interiér s duchem starého domu.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Saso1234567890.
Augustiniánský d, Manažer komunikace s hosty v zařízení Wellness & Spa Hotel Augustiniansky dum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Vážený pane Saso1234567890,

velice Vám děkuji za Váš čas a sdílení skvělého hodnocení našeho Wellness hotelu Augustiniánský dům na TripAdvisoru.

Velmi nás těší, že jste byli se službami našeho hotelu spokojeni a již teď se těšíme na Vaši milou návštěvu. :)

Ještě jednou Vám děkujeme.

S přáním krásného dne

Recenzováno: 16. října 2019 prostřednictvím mobilu

Tento hotel je naprostou oázu klidu a pohody, kdyby to tak dělali všichni hoteliéři byl to asi ráj na zemi.
Pokoj velice vkusně zařízený, prostorná a pohodlná postel,
Restaurace naprostá Špica, kdyby se všechno kolem zbouralo restaurace by vynášela sama o sobě , personál : profesionální přístup.
Wellness
Nejlepší na kterém jsem byl , doporučuji jednu z masáží .
Jen jedna věc, jestli by nebylo vhodné pouvažovat o nějakém věkovém limitu pro děti .. ( i pro dospělé ) :))

Poděkujte uživateli 799robin_.
Augustiniánský d, Manažer komunikace s hosty v zařízení Wellness & Spa Hotel Augustiniansky dum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2019

Vážený živateli 799robin_,

Vaší pochvaly si opravdu vážíme a jsme také rádi, že jste byli se službami našeho hotelu spokojeni.

Ještě jednou děkujeme a budeme se opět těšit na Vaši návštěvu.

Recenzováno: 8. října 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherný klidný hotel v Luhačovicích. Prostorné pokoje, skvělý servis, chutné jídlo. Krásné prostředí ať už uvnitř nebo v zahradách. Zajímavá meditační jurta. Wellness - vířivka max pro 4 osoby, krytý bazén s protiproudem, několik druhů sauny.

Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli 984ivanav.
Augustiniánský d, Manažer komunikace s hosty v zařízení Wellness & Spa Hotel Augustiniansky dum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. října 2019

Vážená paní 984ivanav,

Jsme rádi, že jste si pro Váš teambuilding zvolili zrovna náš hotel. Děkujeme za milá slova a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. :)

Recenzováno: 6. října 2019 prostřednictvím mobilu

Super hotel! Opravdu krásné prostředí, příjemný welness, výborné snídaně s velkou nabídkou různých zdravých jídel a skvělé tříchodové menu. A personál je opravdu velice milý. Tady se dá opravdu relaxovat.

Poděkujte uživateli NorthStar105376.

Vážený uživateli NorthStar105376,

Jsme rádi, že jste si pobyt u nás tak užili a již teď se těšíme na Vaši příští návštěvu. :)

Recenzováno: 19. září 2019

Zazili jsme prijemny prodlouzeny vikend, hotel nabizi velice kvalitni gastronomii, servis pro hosty excelentni, vsichni mili a prijemni. Bydleli jsme v apartma Leose Janacka s balkonem s hezkym vyhledem na Luhacovice, bazen je mensi a vhodny spise k relaxaci nez ke sportovnim vykonum (coz vsak odpovida zamereni hotelu). Hotel ma velice hezke prime okoli, nabizejici hostum mnoho relaxacnich metod.
Pri odjezdu jsem vyplnil dotaznik spokojenosti a za par dni mi volal reditel hotelu a probral se mnou me poznamky - tento pristup me mile prekvapil, jsem rad ze i vedeni ma zajem mit vse na 100%, tento pristup je ojedinely a preji vedeni mnoho spokojenych hostu (jako jsme byli ja i manzelka).

Tip ohledně pokoje: Apartma Leose Janacka - s prostornym balkonem
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli martinp686.
Augustiniánský d, Manažer komunikace s hosty v zařízení Wellness & Spa Hotel Augustiniansky dum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2019

Vážený pane Martine p,

Bylo pro nás potěšením se o Vás starat a jsme velmi rádi, že jste si pobyt u nás užili včetně příjemného personálu, kulinářských kreací naší kuchyně a samozřejmě servisu. Děkujeme za milá slova, Vaše komentáře jsem sdílela s celým hotelovým týmem a samozřejmě s panem ředitelem. Pan ředitel si vždy nechává záležet na zpětné vazbě našich hotelových hostů a jsme moc rádi, že jste byli telefonátem potěšeni.

Ještě jednou velmi děkujeme! :)