Recenzováno: 19. listopadu 2019

Velice příjemné prostředí a kvalitní personál,skvělá kuchyně!!!Procestoval jsem už hodně ale tady je to za 1*.
Hotel je skvělý,úžasný lidičky kteří vědí co dělají a jak to mají dělat jen tak dál.
Zdeněk Kočí

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli vyletni.
Recenzováno: 4. listopadu 2019

Opravdu úžasný, stylový hotel, na skvělém místě. Personál velmi milý a ochotný. Gastronomie je na velmi vysoké úrovni. Pestrá nabídka masáží a procedur. Příjemní majitelé, kteří hotelem žijí a vytvářejí v něm příjemnou rodinnou atmosféru, která se snoubí s duchem první republiky. Panu majiteli patří dík za záchranu tohoto architektonického skvostu, kterým bezpochyby RADUN je.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli hegjos.
Má N, Manažer komunikace v zařízení Hotel Radun, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2019

Velmi děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Vážíme si Vaší přízně, budeme potěšeni, pokud se opět s Vámi setkáme.

Recenzováno: 3. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

K ubytování nemám žádné výhrady, rozhodně všem doporučuji. Pokoje nádherné, využijte apartmán Vize - střešní apartman s vlastní výŕivkou. Čtyř chodové večeře ve stylové restauraci a velmi chutné snídaně. Doporučuji masáže a využít saunu.

Poděkujte uživateli monikajuch.
Recenzováno: 17. října 2019

Ztotožňuji se předcházejícími recenzemi, co se týká krásného prostředí, příjemného personálu, milých majitelů, skvělého jídla. Jednotné menu nám nevadilo - uvařit ve stejné kvalitě více jídel by bylo dost náročné. Nejvíce oceňuji, že majitelé při rekonstrukci respektovali duch funkcionalistické vily, snažili se zjistit co nejvíce informací o původním majiteli, jeho představách i osudech celé rodiny. Prohlídka vily s panem majitelem byla zážitkem sama o sobě. Tím dostal pobyt další rozměr :). Romantická večeře s klavírem byla také velmi příjemná - díky zajímavé sestavě skladeb se pro nás stala malým hudebním kvízem - s manželem jsme závodili, kdo dřív přijde na to, o jakou skladbu se jedná :).

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Iva S.
Recenzováno: 5. října 2019

Krásné místo k odpočinku, relaxaci, načerpat novou energii. Velmi příjemný hotel, skvělý personál, pokoje v pořádku včetně vybavení. není co vytknout. Jsme již opakovaně a maximální spokojenost. Rádi sem opět zavitame.

Poděkujte uživateli RadekJ1973.